loading
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 1
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 2
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 3
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 4
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 5
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 6
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 1
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 2
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 3
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 4
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 5
Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 6

Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N


  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 7


  GAS SPRING

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 8

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  PRODUCT DETAILS

  GS3301 Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 10
  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 11


  Mbajtësit e gazit janë bërë me bërthamë bakri me shtresë zink, e cila parandalon ndryshkjen edhe pas përdorimit për disa vite

  Instaloni pllakën e gozhdës dhe futeni topin në vrimën plastike. Mund ta hiqni kapësen metalike me një kaçavidë ose një vidë kur nuk keni nevojë ta përdorni.

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 12


  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 14

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 15

  Tallsen Hardware miraton një metodë me shumë-dimensione të menaxhimit stereoskopik, menaxhimi i pavarur i një produkti një kodi, dhe ruajtjen dhe dorëzimin e produktit duke skaneruar, duke kuptuar përparimin e lartë të efektshëm të milionave ruajtjes së aksioneve dhe të shpërndarjes së shpejtë 72-orësh.

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 16

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 17

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 18

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 19

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 20

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 21


  FAQS:


  Montimi: Dampers

  A duhet të montohen amortizatorët me shufrën lart apo me shufrën poshtë? Përgjigja për këtë varet nëse amortizuesi është një amortizues kompresimi ose zgjatimi; secila ka orientime specifike dhe duhet të montohet si më poshtë:

  Mbështetja e ngritjes së goditjes me gaz 120N 22

  Krahasimi krah për krah amortizatori zgjatues dhe amortizuesi i kompresimit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect