loading
Pranvera e ngritjes së gazit 1
Pranvera e ngritjes së gazit 2
Pranvera e ngritjes së gazit 3
Pranvera e ngritjes së gazit 4
Pranvera e ngritjes së gazit 5
Pranvera e ngritjes së gazit 6
Pranvera e ngritjes së gazit 1
Pranvera e ngritjes së gazit 2
Pranvera e ngritjes së gazit 3
Pranvera e ngritjes së gazit 4
Pranvera e ngritjes së gazit 5
Pranvera e ngritjes së gazit 6

Pranvera e ngritjes së gazit

Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari
Paketa: 1 pc/çantë polifonike, 100 copë/karton
Aplikimi: Kuzhina Varni lart ose poshtë kabinetin

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3130 Ashensor me susta me gaz Prop


  Pranvera e ngritjes së gazit 7


  GAS SPRING


  Pranvera e ngritjes së gazit 8

  Pranvera e ngritjes së gazit 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3130 Ashensor me susta me gaz Prop

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280m,10'-245mm,8'-178mm,6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  Sustat e gazit të serisë pneumatike mundësohen nga gaz inert me presion të lartë, forca mbështetëse është konstante gjatë gjithë goditjes së punës dhe ka një mekanizëm tampon për të shmangur ndikimin në vend. Pranvera e ngritjes së gazit 10
  Pranvera e ngritjes së gazit 11 Është e lehtë për t'u instaluar dhe përdorur Përparësitë e sigurisë pa mirëmbajtje.
  Ka katër ngjyra për zgjedhje, përkatësisht e zezë, argjend, e bardhë, ari. Dhe testi i hapjes dhe mbylljes së mbështetjes ajrore arrin 50,000 herë hapje dhe mbyllje. Pranvera e ngritjes së gazit 12

  Pranvera e ngritjes së gazit 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Pranvera e ngritjes së gazit 14

  Pranvera e ngritjes së gazit 15

  Pranvera e ngritjes së gazit 16

  Pranvera e ngritjes së gazit 17

  Pranvera e ngritjes së gazit 18

  Pranvera e ngritjes së gazit 19

  Pranvera e ngritjes së gazit 20

  Pranvera e ngritjes së gazit 21


  FAQS:

  Q1: Si është shërbimi juaj pas shitjes?
  Përgjigje: Çdo produkt me defekt, Ju lutemi na dërgoni me email fotot e produkteve me defekt, Nëse ka ndodhur problemi nga ana jonë, produktet mund të kthehen, ne do t'ju dërgojmë një zëvendësim pa tarifë shtesë.


  Q2: cila është politika juaj e mostrës?
  A: Ne mund të furnizojmë mostrën nëse kemi pjesë të gatshme në magazinë, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe koston e korrierit.


  Q3: Si e siguroni kontrollin e cilësisë?
  Përgjigje: Ne inspektojmë çdo proces bazuar në vizatimet ose mostrat tuaja dhe gjithashtu kontrollojmë produktet përpara paketimit.


  Q4: A është sasi e vogël në dispozicion?
  Përgjigje: Po, një sasi e vogël për porosi provë është e disponueshme.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect