loading
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 1
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 2
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 3
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 4
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 5
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 6
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 1
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 2
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 3
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 4
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 5
Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 6

Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm

Opsioni i madhësisë
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3160 Mentesha e dyerve të kabinetit të qendrës së gazit 250 mm


  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 7


  GAS SPRING

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 8

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3160 Mentesha e dyerve të kabinetit të qendrës së gazit 250 mm

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Gama e forcës

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'、 10'、 8'、 6'

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3160 Mentesha e dyerve të kabinetit të qendrës së gazit 250 mm mund të përdoret në kabinetin e kuzhinës. Produkti është i lehtë në peshë, i vogël në madhësi, por i madh në ngarkesë. Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 10
  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 11 Me vulë vaji me dy buzë, vulosje e fortë; pjesë plastike të importuara nga Japonia, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, jetë e gjatë shërbimi.
  Pllaka e montimit metalik, instalimi i pozicionimit me tre pika është i fortë. Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 12


  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 13

  INSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 14

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 15  Shiritat e dyerve të kabinetit janë tamam si shiritat që mund të gjeni në derën hatchback të një makine. Ato janë instaluar në dyert e kabinetit me mentesha horizontale, si p.sh. mbi vargjet e integruara, ose kudo ku dyert janë të varura në krye në vend të anës. Ky lloj mbajtëse përmban gaz të ngjeshur në një cilindër të vogël me një pistoni që ndihmon në ngritjen dhe mbajtjen e derës të hapur. Rrotullat e tilla janë universale dhe jo specifike për dyert e kabinetit. Zgjidhni pothuajse çdo shtyllë që mund të mbajë të paktën 25 paund për pothuajse çdo derë kabineti. Ju duhet vetëm një mbështetëse për të mbështetur pothuajse çdo derë kabineti.


  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 16

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 17

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 18

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 19

  Mentesha e derës së kabinetit të qendrës së gazit 250 mm 20


  FAQS:


  Ngrini derën e kabinetit të hapur në 90 gradë. Përdorni një asistent për ta mbajtur atë atje. Matni nga buza e derës në anën e menteshës 2 1/2 inç dhe bëni një shenjë 2 inç të gjatë përgjatë anës së derës. Matni pingul përgjatë shenjës së parë dhe bëni një shenjë në 1 inç. Pika ku kryqëzohen linjat është pika qendrore e kllapës që mban shiritin te dera.


  Përqendroni kllapa në fundin e cilindrit të strutazhit mbi shenjën. Fundi i cilindrit është pjesa e madhe e montimit. Pistoni del nga cilindri me një lëvizje diagonale poshtë në drejtim të kabinetit. Në fund të cilindrit ka një kllapa në formë ovale me dy vrima në të. Përqendroni kllapa në shenjë, me formën ovale pingul me anën e derës. Vidhosni mbajtësin në derë duke përdorur vida 3/4 inç dhe një stërvitje/shofer.


  Zgjatni cilindrin duke e tërhequr pistonin deri në fund. Lëvizni pjesën e poshtme të pistonit në kabinet në mënyrë që të jetë 2 inç brenda kornizës së fytyrës. Në fund ka një kllapa në formë ovale. Nëse kllapa nuk bie në kontakt me anën e kabinetit, vidhosni një copë druri 3/4 me 4 nga 4 inç midis kllapës dhe anës së kabinetit duke përdorur 1 1/4 inç vida. Kjo është për të lejuar që kllapa të përshtatet në të njëjtën linjë me kornizën e fytyrës së kabinetit.


  Vidhosni mbajtësen, në qendër, në copën e skrapit të drurit duke përdorur dy vida druri 3/4 inç. Mbylle derën normalisht.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect