loading
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 1
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 2
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 3
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 4
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 5
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 6
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 1
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 2
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 3
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 4
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 5
Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 6

Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit

Opsioni i madhësisë
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3160 Struta me gaz me azot me presion të lartë


  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 7


  GAS SPRING

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 8

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3160 Struta me gaz me azot me presion të lartë

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Gama e forcës

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'、 10'、 8'、 6'

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3160 Strutet e gazit me azot me presion të lartë mund të përdoren në dollapin e kuzhinës. Produkti është i lehtë në peshë, i vogël në madhësi, por i madh në ngarkesë. Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 10
  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 11 Me vulë vaji me dy buzë, vulosje e fortë; pjesë plastike të importuara nga Japonia, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, jetë e gjatë shërbimi.
  Pllaka e montimit metalik, instalimi i pozicionimit me tre pika është i fortë. Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 12


  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 13

  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 14

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 15

  Tallsen Hardware miraton një metodë me shumë-dimensione të menaxhimit stereoskopik, menaxhimi i pavarur i një produkti një kodi, dhe ruajtjen dhe dorëzimin e produktit duke skaneruar, duke kuptuar përparimin e lartë të efektshëm të milionave ruajtjes së aksioneve dhe të shpërndarjes së shpejtë 72-orësh.


  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 16

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 17

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 18

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 19

  Mbulesa gazi me presion të lartë të azotit 20


  FAQS:


  HOW TO INSTALL YOUR GAS STRUT

  Kur blini shiritin tuaj të gazit, ju rekomandojmë të përdorni ato me nyje topash që do të ndihmojnë në zbutjen e veshjes së pabarabartë të shufrës së pistonit dhe vulave. Vendoseni filxhanin e barit mbi bashkimin e topit dhe vendoseni me shufrën e pistonit poshtë brenda 60 gradë në vertikale. Në mënyrë të ngjashme, instaloni shiritat me shufrën poshtë për lubrifikimin optimal, duke siguruar sa më pak konsumim të jetë e mundur.

  DO

  • Ruani dhe instaloni shiritat e gazit me shufrën e pistonit të drejtuar poshtë për të siguruar që vula e pistonit të mbahet e lubrifikuar.

  • Mundohuni të përdorni fiksimet e nyjeve të topit për të ndihmuar në parandalimin e forcave të ngarkesës anësore.

  • Sigurohuni që fiksimet fundore të jenë në linjë për të parandaluar forcat e ngarkesës anësore.

  • Sigurohuni që fiksimet të jenë shtrënguar plotësisht në shtyllë.

  • Siguroni ndalesa fizike në kufijtë e shtyllave - dmth. sigurohuni që mbështetësi të mos jetë tepër i zgjatur ose i ngjeshur.

  • Shmangni forcat e jashtme të ngarkesës anësore në shtyllën e gazit ose në pajisjet fundore.

  • Mbajeni shufrën e pistonit të pastër nga ndotja dhe mbeturinat.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect