loading
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 1
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 2
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 3
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 4
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 5
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 6
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 1
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 2
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 3
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 4
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 5
Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 6

Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës


  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 7


  GAS SPRING

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 8

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Burim gazi qëndrues i kapakut shtëpiake

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS

  Shufra me goditje pneumatike e trashur, dizajn solid 6mm, ngarkesë e vetme 2,5-3,0 kg. Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 10
  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 11 Lidhja e poshtme Pjesët, plus vidhat, mund të rregullojnë pozicionin e duhur, çelësi është më fleksibël.
  Përdorni materiale të mira, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, pamje të bukur dhe të lëmuar. Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 12


  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 14

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 15

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 16

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 17

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 18

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 19

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 20

  Mbështetësit e ashensorit të kabinetit të kuzhinës 21


  FAQS:

  Diagrami i instalimit


  1.Shihni vizatimin e dimensionit të instalimit për të vizatuar vija në pllakën anësore dhe instaloni pjesët e fiksimit të pllakës anësore me vida.


  2.Instaloni pjesët e fiksimit të panelit të derës në panelin e derës duke vizatuar vija.


  3.Mbërthejeni skajin lidhës të pllakës anësore (skaji i lëvizshëm teleskopik i strumbullarit të gazit).


  4. pozicioni i instalimit është i saktë. normalisht, ju lutemi kontrolloni përsëri nëse madhësia dhe


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect