loading
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 1
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 2
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 3
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 4
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 5
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 6
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 1
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 2
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 3
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 4
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 5
Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 6

Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës

Opsioni i madhësisë
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3160 Qëndrime për dyer të dollapit të kuzhinës


  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 7


  GAS SPRING

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 8

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3160 Qëndrime për dyer të dollapit të kuzhinës

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Gama e forcës

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'、 10'、 8'、 6'

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3160 Dollapët e dyerve të dollapit të kuzhinës mund të përdoren në dollapin e kuzhinës. Produkti është i lehtë në peshë, i vogël në madhësi, por i madh në ngarkesë. Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 10
  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 11 Me vulë vaji me dy buzë, vulosje e fortë; pjesë plastike të importuara nga Japonia, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, jetë e gjatë shërbimi.
  Pllaka e montimit metalik, instalimi i pozicionimit me tre pika është i fortë. Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 12


  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 13

  INSTALLATION DIAGRAM


  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 14

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 15


  Tallsen mbart stokun më të madh të shiritave të gazit për dollapë dhe aplikacione të tjera kuzhine. Të gjitha shiritat e dyerve tona të kabinetit janë prodhuar në objektin tonë të ri modern të prodhimit të ndërtuar për qëllime. Gama jonë e shiritave zëvendësues të gazit për dyert e kabinetit është e gjerë, me ekuivalente të drejtpërdrejta jashtë raftit për aplikime shtëpiake dhe komerciale që nuk kërkojnë modifikime. Edhe nëse shiritat e kabinetit tuaj nuk janë të listuara në internet, ne përsëri mund t'ju ndihmojmë - kontaktoni ekipin tonë të shitjeve për një ofertë të së njëjtës ditë për goditjet e dyerve të kabinetit, mbajtëset e derës së dollapit të kuzhinës ose menteshat e shtyllave të njësisë së kuzhinës.  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 16

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 17

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 18

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 19

  Qëndrimet e dyerve të dollapit të kuzhinës 20


  FAQS:

  Q1: A mund të jepni mostra dhe cila është kostoja e mostrës?

  Përgjigje: Zakonisht mostrat falas mund të sigurohen. Nëse sasia e mostrave që ju nevojiten është e madhe, do t'i duhet tarifa e mostrës. Tarifa e mostrës do t'ju kthehet nëse vendosni një porosi.


  Q2: Kur mund të marrim përgjigjen?

  Përgjigje: Çdo pyetje do të përgjigjet brenda 24 orëve.


  Q3: Si të vazhdoni një porosi?
  Përgjigje: Së pari, na tregoni kërkesat ose aplikimin tuaj.
  Së dyti, Ne citojmë sipas kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
  Së treti, klienti konfirmon mostrat dhe vendos depozitimin për porosi formale.
  Së fundi, ne organizojmë prodhimin.


  Pyetja 4: A është në rregull të shtyp logon time në të?
  A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect