loading
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 1
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 2
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 3
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 4
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 5
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 1
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 2
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 3
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 4
Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 5

Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Kapak me susta me gaz të derës së kuzhinës Qëndrim


  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 6


  GAS SPRING

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 7

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 8

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Kapak me susta me gaz të derës së kuzhinës Stay

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS


  GS3301 Kapak me susta me gaz të derës së kuzhinës Stay

  Lehtë për t'u instaluar, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme.

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 9
  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 10

  Instalimi anësor

  Materiali: Çelik i petëzuar në të ftohtë

  Mbarimi: Elektrplimi / spërkatje


  Aplikimi: Jep një hapje të qëndrueshme lart për drurin ose dyer kabineti alumini Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 11

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 12

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 14

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 15

  Qendra e testimit Tallsen mbulon 200 metra katrorë dhe përmban më shumë se 10 njësi instrumentesh testimi eksperimentale me precizion të lartë, duke përfshirë testuesin e spërkatjes së kripës së menteshave, testuesin e çiklizmit me mentesha, testuesin e mbingarkesës së binarëve të rrëshqitjes, matësin e forcës së ekranit dixhital, testuesin e mekanikës universale dhe testuesin e fortësisë Rockwell, etj.


  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 16


  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 17

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 18

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 19

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 20

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 21


  FAQS:

  Pozicionet e montimit të shtyllave me gaz

  Pikat e montimit

  Ekzistojnë dy pika kryesore të montimit, pikat e montimit 'fikse' dhe 'lëvizëse'. Siç sugjerojnë emrat, pika fikse e montimit mbetet e fiksuar, ndërsa pika lëvizëse e montimit rrotullohet përmes një harku ndërsa aplikacioni hapet dhe mbyllet.

  Si rregull i madh gjatë pozicionimit, Camloc fillon me pikën lëvizëse të montimit afërsisht 1/3 e gjatësisë së kapakut nga mentesha siç tregohet në figurën dy më poshtë:

  Kapak me susta me gaz nga dera e kuzhinës Stay 22

  Shembull i pikave tipike të montimit.

  Shembull i pikave tipike të montimit

  Kjo ofron një udhëzues jashtëzakonisht të përafërt se ku të vendoset një shtyllë, por nëse kjo zhvillohet më tej, do të japë gjithashtu një tregues të madhësisë së produktit të kërkuar.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect