loading
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 1
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 2
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 3
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 4
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 5
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 6
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 1
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 2
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 3
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 4
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 5
Mbështetje hidraulike e kuzhinës 6

Mbështetje hidraulike e kuzhinës

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës GS3200


  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 7


  GAS SPRING


  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 8

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3200 Ashensor i dyerve të kabinetit hidraulik

  Materia

  Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#, najloni+POM

  Qendër në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Varur lart ose poshtë kabinetit të kuzhinës


  PRODUCT DETAILS


  GS3200 Hydraulic Door Door Lift janë ideale për t'u përdorur në çdo derë që hapet lart, siç janë dyert e kabinetit të kuzhinës. Pasi të hapet, kllapa do të ndihmojë në ngritjen e derës dhe mbajtjen e saj në pozicion të hapur.


  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 10
  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 11

  Pozicioni i hapur mund të ndryshohet në varësi të pozicionit të montimit të mbajtësit.


  Është bërë posaçërisht për boshtin. Është i qëndrueshëm dhe praktik, i rrotullueshëm, lehtësisht i rregullueshëm dhe

  i pershtatshem per te gjitha llojet e kabineteve, dyerve, kutive, kontejnereve etj.


  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 12

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 14

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 15

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 16

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 17

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 18

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 19

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 20

  Mbështetje hidraulike e kuzhinës 21


  FAQS

  Pyetja 1: Cila është cilësia e shiritit tuaj?

  Përgjigje: Me garancinë tonë për një kohë të gjatë, ju mund të jeni të sigurtë se do të përdorni shiritin tonë.


  Pyetja 2: Për mbylljen e butë të suportit tuaj të gazit?

  A: I heshtur dhe i butë me dyert e kabinetit të mbyllura


  Pyetja 3: Si mund ta rregulloj forcën e një shtylle?

  Përgjigje: Është e lehtë të rregullosh forcën e pistonit nga doreza e rrotullimit


  Q4: Cili është shërbimi juaj pas shitjes nëse bëj porosinë?

  Përgjigje: Çdo produkt prodhohet rreptësisht dhe paketohet mirë


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect