loading
Kapaku dhe përplasja qëndron 1
Kapaku dhe përplasja qëndron 2
Kapaku dhe përplasja qëndron 3
Kapaku dhe përplasja qëndron 4
Kapaku dhe përplasja qëndron 5
Kapaku dhe përplasja qëndron 6
Kapaku dhe përplasja qëndron 1
Kapaku dhe përplasja qëndron 2
Kapaku dhe përplasja qëndron 3
Kapaku dhe përplasja qëndron 4
Kapaku dhe përplasja qëndron 5
Kapaku dhe përplasja qëndron 6

Kapaku dhe përplasja qëndron

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore


  GS3510 Mbështetja e kapakëve dhe përplasjeve


  Kapaku dhe përplasja qëndron 7


  GAS SPRING


  Kapaku dhe përplasja qëndron 8

  Kapaku dhe përplasja qëndron 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3510 Mbetet me kapak dhe përplasje

  Materia

  I veshur me nikel

  Rregullimi 3D i panelit

  +2 mm

  Trashësia e panelit

  16/19/22/26/28Mm.

  Gjerësia e kabinetit

  900Mm.

  Lartësia e kabinetit

  250-500 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Kapaciteti ngarkues

  Lloji i lehtë 2,5-3,5 kg, i mesëm 3,5-4,8 kg, i rëndë 4,8-6 kg

  Aplikati:

  Sistemi i ngritjes është i përshtatshëm për kabinete me lartësi të ulët

  Paketa: 1 copë/çantë polifonike 100 copë/karton


  PRODUCT DETAILS


  GS3510 Kapaku dhe kapaku i kapakëve nga pjesët e kabinetit ofrojnë sistemet më të buta të hapjes dhe mbylljes që mund të imagjinohet.  Kapaku dhe përplasja qëndron 10
  Kapaku dhe përplasja qëndron 11

  Me pajisjen e lagështirës, ​​këto produkte do të sigurojnë mbyllje të qetë dhe të ngadaltë duke parandaluar përplasjen e dyerve ose thyerjen e gishtave.

  Dera ngrihet paralelisht me kabinetin. Kur mbyll, lëviz në heshtje dhe pa përpjekje përsëri në vend.
  Kapaku dhe përplasja qëndron 12  Kapaku dhe përplasja qëndron 13
  Ky shabllon universal e bën të shpejtë dhe të lehtë gjetjen e kunjave të sistemit para shpimit. Veçoritë përfshijnë një shkallë të kalibruar për cilësime të sakta.
  Kapaku dhe përplasja qëndron 14


  INSTALLATION DIAGRAM


  Kapaku dhe përplasja qëndron 15

  Kapaku dhe përplasja qëndron 16

  E themeluar në vitin 1993, Tallsen Hardware filloi me një koncept të thjeshtë; për të ofruar shërbime të shkëlqyera ndaj klientit për tregtinë e përpunimit të drurit duke ofruar pajisje me cilësi të lartë të përballueshme dhe mbështetjen më të mirë të klientit në industri. Gjatë 28 viteve të fundit, ne u jemi përkushtuar klientëve tanë duke krijuar një kompani me këto ideale gurthemeli.

  Kapaku dhe përplasja qëndron 17

  Kapaku dhe përplasja qëndron 18

  Kapaku dhe përplasja qëndron 19

  Kapaku dhe përplasja qëndron 20

  Kapaku dhe përplasja qëndron 21

  Kapaku dhe përplasja qëndron 22


  FAQS

  Pyetja 1: Si të rregulloni pozicionin e këndit natyror të ndalimit (që rri pezull)?

  A: Në varësi të lartësisë dhe peshës së derës së kabinetit tuaj, mund t'ju duhet të rrisni ose ulni forcën e hapjes së derës


  Q2: Si të rregulloni forcën që të përputhet më mirë me peshën ose materialin e çdo dere?

  Përgjigje: Shtoni kapëse kufizuese për të kufizuar këndin e hapjes kur nevojitet.


  Q3: Si mund të marr të dhëna të sakta për instalimin e menteshës në kabinet?

  Përgjigje: Përdorni formulën e Faktorit të Fuqisë për të llogaritur hyrjet specifike të derës suaj.


  Q4: Si të rregulloni drejtimin 3D të kabinetit?

  Përgjigje: Përfshihen rregullime të integruara me tre drejtime për lart/poshtë, majtas/djathtas dhe brenda/jashtë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect