loading
Top Stays Lift System 1
Top Stays Lift System 2
Top Stays Lift System 3
Top Stays Lift System 4
Top Stays Lift System 5
Top Stays Lift System 6
Top Stays Lift System 1
Top Stays Lift System 2
Top Stays Lift System 3
Top Stays Lift System 4
Top Stays Lift System 5
Top Stays Lift System 6

Top Stays Lift System

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore


  GS3510 Top Stays Lift System


  Top Stays Lift System 7


  GAS SPRING


  Top Stays Lift System 8

  Top Stays Lift System 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3510 Top Stays Lift System

  Materia

  I veshur me nikel

  Rregullimi 3D i panelit

  +2 mm

  Trashësia e panelit

  16/19/22/26/28Mm.

  Gjerësia e kabinetit

  900Mm.

  Lartësia e kabinetit

  250-500 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Kapaciteti ngarkues

  Lloji i lehtë 2,5-3,5 kg, i mesëm 3,5-4,8 kg, i rëndë 4,8-6 kg

  Aplikati:

  Sistemi i ngritjes është i përshtatshëm për kabinete me lartësi të ulët

  Paketa: 1 copë/çantë polifonike 100 copë/karton


  PRODUCT DETAILS


  GS3510 Top Stays Lift System
  ngre dyert e kabinetit lart e larg, duke lejuar akses të papenguar në pjesën e brendshme të plotë të kabineteve tuaja të sipërme.  Top Stays Lift System 10
  Top Stays Lift System 11

  Ju gjithashtu do të keni akses në dollapë të shumtë në të njëjtën kohë pa pasur nevojë të punoni rreth dyerve vetë, të cilat mund të mbeten të hapura ndërsa jeni duke punuar në kuzhinën tuaj.

  Ai e ofron pikërisht atë përmes një pamjeje që nuk bie në sy dhe një dizajni të ashpër, por të personalizueshëm. Sistemi i ngritjes pa mentesha është një zgjidhje optimale e kabinetit të sipërm për kursimin e hapësirës dhe rritjen e aksesit në shumë kabinete të sipërme njëkohësisht.
  Top Stays Lift System 12  Top Stays Lift System 13
  Një evolucion në kontrollin e lëvizjes është kulmi në lëvizjen e derës së kabinetit. Ndërsa hapet shumë lehtë, sistemi mund të qëndrojë i hapur në çdo pozicion dhe të sigurojë një mbyllje të përsosur të butë.
  Top Stays Lift System 14


  INSTALLATION DIAGRAM


  Top Stays Lift System 15

  Top Stays Lift System 16

  E themeluar në vitin 1993, Tallsen Hardware filloi me një koncept të thjeshtë; për të ofruar shërbime të shkëlqyera ndaj klientit për tregtinë e përpunimit të drurit duke ofruar pajisje me cilësi të lartë të përballueshme dhe mbështetjen më të mirë të klientit në industri. Gjatë 28 viteve të fundit, ne u jemi përkushtuar klientëve tanë duke krijuar një kompani me këto ideale gurthemeli.

  Top Stays Lift System 17

  Top Stays Lift System 18

  Top Stays Lift System 19

  Top Stays Lift System 20

  Top Stays Lift System 21

  Top Stays Lift System 22


  FAQS

  Pyetja 1: Si të rregulloni pozicionin e këndit natyror të ndalimit (që rri pezull)?

  A: Në varësi të lartësisë dhe peshës së derës së kabinetit tuaj, mund t'ju duhet të rrisni ose ulni forcën e hapjes së derës


  Q2: Si të rregulloni forcën që të përputhet më mirë me peshën ose materialin e çdo dere?

  Përgjigje: Shtoni kapëse kufizuese për të kufizuar këndin e hapjes kur nevojitet.


  Q3: Si mund të marr të dhëna të sakta për instalimin e menteshës në kabinet?

  Përgjigje: Përdorni formulën e Faktorit të Fuqisë për të llogaritur hyrjet specifike të derës suaj.


  Q4: Si të rregulloni drejtimin 3D të kabinetit?

  Përgjigje: Përfshihen rregullime të integruara me tre drejtime për lart/poshtë, majtas/djathtas dhe brenda/jashtë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect