loading
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 1
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 2
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 3
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 4
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 5
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 6
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 1
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 2
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 3
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 4
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 5
Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 6

Mentesha me ngritje të buta të mbyllura

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3510 Mentesha me ngritje të buta nga afër


  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 7


  GAS SPRING


  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 8

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3510 Mentesha me ngritje të buta nga afër

  Materia

  I veshur me nikel

  Rregullimi 3D i panelit

  +2 mm

  Trashësia e panelit

  16/19/22/26/28Mm.

  Gjerësia e kabinetit

  900Mm.

  Lartësia e kabinetit

  250-500 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Kapaciteti ngarkues

  Lloji i lehtë 2,5-3,5 kg, i mesëm 3,5-4,8 kg, i rëndë 4,8-6 kg

  Aplikati:

  Sistemi i ngritjes është i përshtatshëm për kabinete me lartësi të ulët

  Paketa: 1 copë/çantë polifonike 100 copë/karton


  PRODUCT DETAILS

  Liri totale

  GS3510 Soft Close Lift Up Mentesha ngre dhe lëviz dyert e kabinetit për të lejuar akses të papenguar në të gjithë brendësinë e kabineteve. pa pasur nevojë të punoni rreth dyerve që mund të mbeten të hapura ndërsa punoni në kuzhinën tuaj.  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 10
  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 11

  Testimi i plotë

  Inxhinieria dhe dizajni rigoroz kanë ndihmuar që GS3510 të jetë një zgjidhje jashtëzakonisht e besueshme për shtëpinë. I certifikuar për të tejkaluar standardet evropiane me mbi 60,000 cikle testimi, ai dallon përdorimin e tepërt të përditshëm. Me garancinë tonë të përjetshme, mund të jeni të sigurt se kjo zgjidhje e mrekullueshme e shtëpisë do të zgjasë gjithë jetën.  Ngritje Kreative


  Dizajni unik dhe funksionaliteti absolut janë dy aspektet më të rëndësishme të kuzhinës moderne. Seria e sistemit të ashensorit ofron saktësisht një pamje delikate dhe një zgjidhje optimale të kabinetit për të kursyer hapësirë.

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 12  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 13


  Kontroll i qëndrueshëm

  GS3510 është një zhvillim i mëtejshëm në kontrollin e lëvizjes dhe mishërimi i lëvizjes së derës së kabinetit. Edhe pse hapet shumë lehtë, mund të hapet në çdo pozicion dhe siguron mburrje perfekte. Funksionet mund të përshtaten në shumë mënyra për t'iu përshtatur çdo madhësie, forme ose peshë dere.
  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 14


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 15

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 16

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 17

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 18

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 19

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 20

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 21

  Mentesha me ngritje të buta të mbyllura 22


  FAQS

  Pyetja 1: A është e vështirë të hapësh derën e kabinetit?

  Përgjigje: Vetëm një forcë e lehtë është të hapësh derën e kabinetit.


  Q2: A e mbështet ashensori juaj funksionin e mbylljes së butë?

  Përgjigje: Përputhet saktësisht me derën tuaj dhe siguron një mbyllje të përsosur çdo herë.


  Q3: Cili është rekordi i testit të lodhjes mund të bëjë lifti juaj?

  Përgjigje: Ka tejkaluar standardet Euro me mbi 60,000 cikle testimi më shumë se testimi bazë.


  Q4: Si mund ta instaloj sistemin e ashensorit?

  A; Sistemi i ashensorit është i lehtë për t'u instaluar me udhëzuesin tonë të udhëzimeve.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect