loading
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 1
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 2
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 3
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 4
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 5
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 1
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 2
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 3
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 4
Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 5

Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami

Materiali: 20# tub përfundimi
Distanca në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mbështetje për kapakun GS3810 për dollapin Tatami


  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 6


  GAS SPRING LIFT

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 7

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 8

  MOQ

  Përshkrimi

  Emri:

  Mbështetje për kapakun GS3810 për dollapin Tatami

  Materia

  Stelil

  Këndi i hapjes

  85 Gradë

  Opsioni i madhësisë

  A: i përshtatshëm për 3-4 kg B: i përshtatshëm për 4-5 kg

  MOQ 1000PCS

  Paketa:

  1 copë / kuti e brendshme, 20 copë / kuti kartoni

  Opsioni i ngjyrave

  E bardha


  PRODUCT DETAILS

  Mbështetja e kapakut GS3810 për Tatami Locker mund të arrijë në 50,000 teste kundër lodhjes, duke supozuar se dera mbyllet 10 herë në ditë, mund të përdoret për rreth 15 vjet dhe cilësia është e qëndrueshme. Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 9
  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 10 Është i përshtatshëm për kabinete magazinimi në dysheme, kabinete përmbysëse, korniza ekrani të kornizave të fotografive, etj.
  GS3810 Mbështetja automatike e ajrit për mbylljen e jastëkut është e disponueshme në specifikime të shumta, ngjyra të shumta dhe opsione me shumë funksione. Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 11


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 12Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 13

  Tallsen Hardware ka integruar vazhdimisht burimet e industrisë dhe ka përsosur zinxhirin e furnizimit të produkteve, duke mbuluar rrëshqitjen e sirtarit, rrëshqitjen e montimit, kutinë metalike të sirtarit, menteshën, pranverën e gazit, dorezat dhe zgjidhje të tjera produktesh, për të formuar një kategori të pasur, me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe të gjerë. Kanal platformë furnizimi me harduer për plotësimin e nevojave të tregjeve të ndryshme brenda dhe jashtë vendit për të hapur tregun ndërkombëtar.

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 14

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 15

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 16

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 17

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 18

  Mbështetja e kapakut për dollapin Tatami 19


  FAQS:


  Sustat e gazit, mbajtëset dhe amortizuesit përdoren jashtëzakonisht gjerësisht sot, me aplikime në më shumë industri dhe sektorë sesa mund të shpresojmë të përmendim. Ato gjenden në të gjitha llojet e shkallëve dhe vlerësimeve të pranverës, duke kryer funksione që variojnë nga mbështetja e platformave masive industriale, deri te mundësimi i mekanizmit të qetë vetë-mbyllës të një DVD player të nivelit të lartë.

  Nëse dëshironi ndonjë informacion ose këshillë të mëtejshme për planifikimin, blerjen dhe instalimin e zgjidhjes së përsosur të sustave të gazit për të përmbushur nevojat tuaja shtëpiake ose të vendit të punës, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë . Ekipi ynë i ekspertëve të shërbimit ndaj klientit do të jetë i lumtur t'ju flasë për fazat e ndryshme, opsionet dhe paketat e komponentëve të disponueshme për krijimin e mekanizmit ideal të shiritit të gazit në çdo rol që dëshironi të kryejnë.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect