loading
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 1
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 2
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 3
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 4
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 5
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 6
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 1
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 2
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 3
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 4
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 5
Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 6

Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca:20N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mbështetje për kapakun GS3200 me kllapa dhe vida instalimi


  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 7


  GAS SPRING


  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 8

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 9

  Përshkrimi

  Emri:

  Mbështetje për kapakun GS3200 me kllapa dhe vida instalimi

  Materia

  Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#, najloni+POM

  Qendër në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Varur lart ose poshtë kabinetit të kuzhinës


  PRODUCT DETAILS

  Mbështetja e kapakut GS3200 me kllapa dhe vida instalimi është një sistem shumë praktik për mobiljet që hapen përpara. 1 Copë susta gazi me kllapa dhe vida montimi.

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 10
  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 11

  KAPACITETI MAXIMUM I NGARKESËS: 150N/33Lbs, KËNDI MAKSIM I HAPJES: 90 - 100 Gradë.


  Për hapjen e lehtë të dyerve të kabinetit të kuzhinës dhe ngritjen e paneleve të dyerve të kabinetit.
  I qetë dhe i butë me dyert e kabinetit të mbyllura.
  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 12

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 14

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 15

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 16

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 17

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 18

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 19

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 20

  Mbështetja e kapakut me kllapa dhe vida instalimi 21


  FAQS

  Q1: A është kjo 22 psi për ashensor apo për palë?

  Përgjigje: Kjo është 150N/33LB për copë.


  P2: Unë kam një kabinet fshehjeje ku dera lëkundet poshtë, duke përdorur gravitetin. A do ta detyrojë kjo derën të hapet më shpejt kur ta zhbllokoj me magnet?

  A: . Po, do ta hapë derën me forcë kur ta ngrini dhe do të mbyllet ngadalë ndërsa e shtyni poshtë.


  Pyetja 3: Unë dua të shtoj një pjesë të vogël të ruajtjes nën rënien time në vaskë. A do ta mbajë panelin të hapur në një kënd më të vogël se 90 gradë?

  A: Faleminderit për interesimin tuaj në produktin tonë. Po sigurisht.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect