loading
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 1
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 2
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 3
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 4
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 5
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 6
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 1
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 2
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 3
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 4
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 5
aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 6

aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës

Materiali: 20# tub përfundimi
Distanca në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Aktivizuesi i sustës me gaz mbyllës GS3810


  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 7


  GAS SPRING LIFT

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 8

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 9

  MOQ

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3810 Aktuator mbyllës i pranverës me gaz

  Materia

  Stelil

  Këndi i hapjes

  85 Gradë

  Opsioni i madhësisë

  A: i përshtatshëm për 3-4 kg B: i përshtatshëm për 4-5 kg

  MOQ 1000PCS

  Paketa:

  1 copë / kuti e brendshme, 20 copë / kuti kartoni

  Opsioni i ngjyrave

  E bardha


  PRODUCT DETAILS

  Ky produkt mund të arrijë në 50,000 teste kundër lodhjes, duke supozuar se dera mbyllet 10 herë në ditë, mund të përdoret për rreth 15 vjet dhe cilësia është e qëndrueshme. aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 10
  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 11 Është i përshtatshëm për kabinete magazinimi në dysheme, kabinete përmbysëse, korniza ekrani të kornizave të fotografive, etj.
  GS3810 Mbështetja automatike e ajrit për mbylljen e jastëkut është e disponueshme në specifikime të shumta, ngjyra të shumta dhe opsione me shumë funksione. aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 12


  INSTALLATION DIAGRAM


  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 13aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 14

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 15

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 16

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 17

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 18

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 19

  aktivizuesi i sustës së gazit mbyllës 20


  FAQS:

  Q1: Si mund të kontrolloj çmimet më të fundit?

  Përgjigje: Ne kemi gjithmonë oferta speciale për ju. Me kaq shumë oferta të shkëlqyera, mund të zbuloni se shumë produkte janë më të lira nga sa mendonit!


  P2: Si mund të marr më shumë detaje rreth produkteve në këtë faqe interneti?

  Përgjigje: Për më shumë informacion mbi çdo produkt të paraqitur në këtë faqe interneti (si të konfiguroni, nga është prodhuar produkti, përputhshmëria, shërbimi pas shitjes, garancitë dhe kështu me radhë), ju lutemi na kontaktoni.


  Q3: A mund të shtoj në një porosi ekzistuese?

  A: Mund të shtoni artikuj në porosinë tuaj derisa të konfirmoni detajet e pagesës dhe të përfundoni porosinë. Pasi porosia të konfirmohet, nuk mund të shtoni artikuj në të njëjtën porosi. Nëse dëshironi të blini më shumë artikuj, ju lutemi bëni një porosi të re.


  Q4: A mund të kem një mostër? per te kontrolluar?

  A: Sigurisht, ne mund t'ju dërgojmë mostrat falas, por ju duhet të paguani ngarkesën, ne mund t'jua kthejmë atë kur porosia të konfirmohet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect