loading
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 1
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 2
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 3
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 4
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 5
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 6
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 1
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 2
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 3
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 4
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 5
Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 6

Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3190 Pneumatike Mbështetja mekanike e shufrës


  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 7


  GAS SPRING


  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 8

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3190 Pneumatike Mbështetja mekanike e shufrës

  Materia

  Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#, najloni+POM

  Qendër në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Varur lart ose poshtë kabinetit të kuzhinës


  PRODUCT DETAILS

  Mbështetje mekanike e shufrës pneumatike GS3190 Burimet e gazit, të quajtura gjithashtu susta me presion gazi, amortizues gazi ose amortizues të presionit të gazit.

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 10
  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 11

  Ai do të zgjidhë kërkesat tuaja individuale për hapjen, mbylljen, animin dhe amortizimin e kapave, tavolinave, sediljeve ose shezlloneve falë përvojës sonë dekadash.

  Burimet e gazit përbëhen nga një tub presioni dhe një shufër pistoni me një njësi pistoni. Pjesët e lidhjes me tubin e presionit dhe shufrën e pistonit lejojnë lidhjen e përshtatshme për aplikimin tuaj.
  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 12

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 14

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 15

  Tallsen është një partner zhvillimi dhe sistemi për aplikime teknikisht komplekse në industrinë e mobiljeve. Ne marrim në konsideratë kërkesat në rritje të vazhdueshme të klientëve tanë, shoqërisë dhe mjedisit, si dhe kohën gjithnjë e më të shkurtër të dorëzimit dhe presionin në rritje të vazhdueshme të kostos.

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 16

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 17

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 18

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 19

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 20

  Mbështetja mekanike e shufrës pneumatike 21


  FAQS

  Pyetja 1: Cili është strumbullari i përshtatshëm i gazit në përgjithësi?

  A: 120 N susta e gazit është më e mira për peshën e derës 100 N-120 N.


  Pyetja 2: A nuk ka shqetësim për t'u lënduar fëmijët kur përplasni derën?

  Përgjigje: Sapo fëmija të hapë ose mbyllë dyert, kapakët nuk do të ndizen dhe nuk do të përplasen shumë me amortizuesin e brendshëm.


  Pyetja 3: Në cilën pikë duhet të vërej lidhjen e shiritit të gazit?

  Përgjigje: NUK lejohet rreptësisht shtypja e fuqishme e pllakës së derës në rast bllokimi


  Q4: Cila është paketa dhe përmbajtja e produktit tuaj?

  A: Paketa përfshin: një palë susta gazi x 120 N, vida fiksimi, udhëzime instalimi.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect