loading
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 1
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 2
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 3
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 4
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 5
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 6
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 1
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 2
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 3
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 4
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 5
Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 6

Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3190 Kapak i butë i hapur pneumatik për kabinet


  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 7


  GAS SPRING


  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 8

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3190 Kapak i butë i hapur pneumatik për kabinet

  Materia

  Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#, najloni+POM

  Qendër në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Varur lart ose poshtë kabinetit të kuzhinës


  PRODUCT DETAILS

  GS3190 Kapak i butë i hapur pneumatik për kabinet. Burimet e gazit, të quajtura gjithashtu burime me presion gazi, amortizues gazi ose amortizues të presionit të gazit.

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 10
  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 11

  Kjo është. mund të ndalojë përplasjen e kapakut të kutisë së lodrës ose derës së kabinetit, të mbrojë gishtat nga shtrëngimi.

  Koka cilësore ABS mban stabilimentet e gazit të qëndrueshme dhe funksionojnë mirë. Kapakët hapen butësisht, ideale për të mbështetur kapakun për ta mbajtur atë të hapur.
  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 12

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 14

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 15

  Tallsen është një partner zhvillimi dhe sistemi për aplikime teknikisht komplekse në industrinë e mobiljeve. Ne marrim në konsideratë kërkesat në rritje të vazhdueshme të klientëve tanë, shoqërisë dhe mjedisit, si dhe kohën gjithnjë e më të shkurtër të dorëzimit dhe presionin në rritje të vazhdueshme të kostos.


  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 16

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 17

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 18

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 19

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 20

  Kapak Pneumatik i butë i hapur për kabinet 21


  FAQS

  Si të instaloni?
  Hapi 1: Fillimisht instaloni pjesën e tubit të mbështetur me gaz në derën e kabinetit, madhësia e instalimit është 70 mm/2,7 inç nga strumbullari i derës së kabinetit.


  Hapi 2: Mbajeni derën e kabinetit të hapur në një pozicion 90 gradë për të lejuar që mbështetësi i kapakut të shtrihet lirshëm dhe më pas fiksoni pjesën mbështetëse në kornizën e derës së kabinetit.


  Hapi 3: Kur instaloni, bëni tubin pjesë të shtyllës së gazit lart dhe pjesën mbështetëse poshtë. Nëse dëshironi ta hapni dhe mbyllni derën më fort, instaloni madhësinë rreth 80 - 100 mm / 3,15 - 3,94 inç, nëse jo, madhësia e instalimit 50 - 70 mm / 1,97 - 2,76 inç.


  Hapi 4: Ne sugjerojmë të përdorni 1 copë mbështetëse për kapakun nëse gjerësia e derës është nën 60 cm / 2,36 inç, 2 copë një herë dera më e gjerë se 60 cm / 2,36 inç. Detajet varen nga pesha e derës.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect