loading
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 1
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 2
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 3
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 4
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 5
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 6
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 1
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 2
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 3
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 4
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 5
Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 6

Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë


  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 7


  GAS SPRING

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 8

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS

  GS3301 Mbështetje e ngritjes së struteve me gaz

  Mbështetja hap kapakët në një kënd maksimal prej 100 gradë. Kapakët hapen butësisht, ideale për të mbështetur kapakun për ta mbajtur atë të hapur.

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 10
  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 11 Mbajtësit e gazit janë bërë me bërthamë bakri të veshur me zink, i cili parandalon ndryshkjen edhe pas përdorimit për disa vite.
  Mbajtësit e gazit janë bërë me bërthamë bakri të veshur me zink, i cili parandalon ndryshkjen edhe pas përdorimit për disa vite. Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 12


  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 14

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 15

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 16

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 17

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 18

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 19

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 20

  Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit me mbyllje të butë 21


  FAQS:

  Diagrami i instalimit


  1.Shihni vizatimin e dimensionit të instalimit për të vizatuar vija në pllakën anësore dhe instaloni pjesët e fiksimit të pllakës anësore me vida.


  2.Instaloni pjesët e fiksimit të panelit të derës në panelin e derës duke vizatuar vija.


  3.Mbërthejeni skajin lidhës të pllakës anësore (skaji i lëvizshëm teleskopik i strumbullarit të gazit).


  4. pozicioni i instalimit është i saktë. normalisht, ju lutemi kontrolloni përsëri nëse madhësia dhe


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect