loading
Stay Strut Tavolinë TATAMI 1
Stay Strut Tavolinë TATAMI 2
Stay Strut Tavolinë TATAMI 3
Stay Strut Tavolinë TATAMI 4
Stay Strut Tavolinë TATAMI 5
Stay Strut Tavolinë TATAMI 6
Stay Strut Tavolinë TATAMI 1
Stay Strut Tavolinë TATAMI 2
Stay Strut Tavolinë TATAMI 3
Stay Strut Tavolinë TATAMI 4
Stay Strut Tavolinë TATAMI 5
Stay Strut Tavolinë TATAMI 6

Stay Strut Tavolinë TATAMI

Materiali: 20# tub përfundimi
Distanca në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3810 Stay Strut Tavolinë TATAMI  Stay Strut Tavolinë TATAMI 7


  GAS SPRING LIFT

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 8

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 9

  MOQ

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3810 Stay Strut Tavolinë TATAMI

  Materia

  Stelil

  Këndi i hapjes

  85 Gradë

  Opsioni i madhësisë

  A: i përshtatshëm për 3-4 kg B: i përshtatshëm për 4-5 kg

  MOQ 1000PCS

  Paketa:

  1 copë / kuti e brendshme, 20 copë / kuti kartoni

  Opsioni i ngjyrave

  E bardha


  PRODUCT DETAILS

  GS3810 Stay Strut TATAMI Desk mund të arrijë 50,000 teste kundër lodhjes, duke supozuar se dera mbyllet 10 herë në ditë, mund të përdoret për rreth 15 vjet dhe cilësia është e qëndrueshme. Stay Strut Tavolinë TATAMI 10
  Stay Strut Tavolinë TATAMI 11 Është i përshtatshëm për kabinete magazinimi në dysheme, kabinete përmbysëse, korniza ekrani të kornizave të fotografive, etj.
  GS3810 Mbështetja automatike e ajrit për mbylljen e jastëkut është e disponueshme në specifikime të shumta, ngjyra të shumta dhe opsione me shumë funksione. Stay Strut Tavolinë TATAMI 12


  INSTALLATION DIAGRAM


  Stay Strut Tavolinë TATAMI 13Stay Strut Tavolinë TATAMI 14

  Tallsen Hardware ka integruar vazhdimisht burimet e industrisë dhe ka përsosur zinxhirin e furnizimit të produkteve, duke mbuluar rrëshqitjen e sirtarit, rrëshqitjen e montimit, kutinë metalike të sirtarit, menteshën, pranverën e gazit, dorezat dhe zgjidhje të tjera produktesh, për të formuar një kategori të pasur, me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe të gjerë. Kanal platformë furnizimi me harduer për plotësimin e nevojave të tregjeve të ndryshme brenda dhe jashtë vendit për të hapur tregun ndërkombëtar.

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 15

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 16

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 17

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 18

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 19

  Stay Strut Tavolinë TATAMI 20


  FAQS:


  Si të llogarisni burimin e duhur të gazit

  Në pjesën më të madhe, zgjedhja e llojit dhe matësit më të përshtatshëm të shiritit të gazit do të varet nga njohja e disa informacioneve bazë në lidhje me matjet, këndet dhe raportet e dyerve, dritareve, dollapëve, ndarjeve, kapakëve, platformave dhe paneleve që po kërkoni. lëvizni, mbështesni ose kufizoni.

  Të dhënat kryesore që duhen mbajtur parasysh kur ta kuptoni këtë përfshijnë dimensionin dhe peshën e pjesëve lëvizëse (veçanërisht hapësirën e tyre të pambështetur), shkallën e forcës që do t'ju nevojitet në mënyrë ideale për t'i lëvizur ato (kudo nga 50-2500N në shumë raste të zakonshme), dhe ku qendra e tyre e gravitetit do të shtrihet ndërsa hapen dhe mbyllen plotësisht.

  Të armatosur me këtë informacion - i cili nuk është aq i vështirë për t'u matur (apo edhe për të vlerësuar) sa mund të duket! - më pas mund të përdorni një kalkulator me susta gazi ose grafik përmasash për të gjykuar se cili lloj dhe matës i strumbullarit të gazit do të japë efektin që kërkoni.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect