loading
Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 1
Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 2
Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 3
Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 1
Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 2
Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 3

Doreza kabineti me dizajn modern luksoz

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni,
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3330 Doreza kabineti me dizajn modern luksoz


  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 4


  ALUMINUM HANDLES

  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 5

  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 6

  Përshkrimi

  emri:

  TH3330 Doreza kabineti me dizajn modern luksoz

  Madhësia

  96mm/128mm/160mm/192mm/960mm

  Gjatësia

  116mm/148mm/180mm/212mm/1000mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  30 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  TH3330 Doreza kabineti me dizajn modern luksoz. Pamja është e butë dhe e rehatshme,

  dhe gjithashtu tregon moderne dhe të thjeshtë.


  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 7
  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 8

  Eshte i pershtatshem per kuzhina me

  tonet e ngrohta në tërësi.


  Riciklueshmëri e fortë dhe jetë e gjatë shërbimi.

  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 9
  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 10 Kjo dorezë e stilit mund të rrisë shkëlqimin.


  Ngjyra është flori i zi i oksiduar,

  dhe procesi i oksidimit përdoret për

  efekt më i mirë kundër ndryshkut.

  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 11
  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 12


  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 13

  Tallsen është fillimisht markë Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë. Ne kemi hyrë në Kinë, duke krijuar Zhaoqing Tallsen Hardware Co. Ltd dhe përputhen me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës

  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 14  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 15


  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 16

  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 17


  Doreza kabineti me dizajn modern luksoz 18


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Kini parasysh stilin e kabinetit tuaj, skajin e tavanit, pajisjet e ndriçimit dhe çdo element tjetër të rëndësishëm të dizajnit. A kanë linja katrore apo të lakuara?

  Zgjidhni pajisje që është në përputhje me llojin e linjave në dizajnin tuaj.

  Shembuj të stileve të kabinetit katror përfshijnë shaker, panel të sheshtë ose çdo derë shaker "të modifikuar" me një pamje më të sheshtë dhe katrore. Pajisjet e stilit katror mund të jenë ende në formë të rrumbullakët me konturet katrore. Këto janë më bashkëkohore.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect