loading
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 1
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 2
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 3
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 4
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 1
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 2
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 3
Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 4

Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni,
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3330 Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë


  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 5


  ALUMINUM HANDLES

  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 6

  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 7

  Përshkrimi

  emri:

  TH3330 Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë

  Madhësia

  96mm/128mm/160mm/192mm/960mm

  Gjatësia

  116mm/148mm/180mm/212mm/1000mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  30 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  TH3330 Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë. Pamja është e butë dhe e rehatshme,

  dhe gjithashtu tregon moderne dhe të thjeshtë.


  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 8
  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 9

  Eshte i pershtatshem per kuzhina me

  tonet e ngrohta në tërësi.


  Riciklueshmëri e fortë dhe jetë e gjatë shërbimi.

  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 10
  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 11 Kjo dorezë e stilit mund të rrisë shkëlqimin.


  Ngjyra është flori i zi i oksiduar,

  dhe procesi i oksidimit përdoret për

  efekt më i mirë kundër ndryshkut.

  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 12
  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 13


  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 14

  Tallsen është fillimisht markë Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë. Ne kemi hyrë në Kinë, duke krijuar Zhaoqing Tallsen Hardware Co. Ltd dhe përputhen me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës

  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 15  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 16


  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 17

  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 18


  Doreza kabineti me dizajn modern me ngjyrë të artë 19


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Nuk ka rregulla strikte për t'u ndjekur kur zgjidhni nëse do të zgjidhni një dorezë ose një tërheqje ose të dyja.

  Një preferencë është përdorimi i pullave për të gjitha dyert dhe tërheqja për të gjithë sirtarët. Për çdo derë të madhe, si p.sh. një qilar dhe çdo derë tërheqëse (duke përfshirë qilarët e bazës me tërheqje ose tërheqjet e plehrave), përdorni një tërheqje.

  Është shumë më komode të hapësh një sirtar duke përdorur një tërheqje. Kjo lejon që e gjithë dora të kapë në vend të vetëm majave të gishtave. Kjo është jashtëzakonisht e dobishme pasi sirtarët mund të rëndohen shumë me të gjitha tenxheret, tiganët, enët, etj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect