loading

Dorezë alumini

Si markë private Prodhuesit e dorezës së dyerve , qëllimi ynë është të ofrojmë vlera të jashtëzakonshme për klientët tanë dhe do të ishim të kënaqur të bashkëpunonim me ju për të arritur këtë qëllim. Nëse jeni të interesuar për sistemet tona të sirtarit metalik me cilësi të lartë, rrëshqitësit e sirtarëve, menteshat, sustat me gaz, dorezat, aksesorët e ruajtjes së kuzhinës, rubinetat e lavamanit të kuzhinës dhe pajisjet e ruajtjes së garderobës, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë të ngazëllyer të dëgjojmë nga blerësit e mundshëm që ndajnë pasionin tonë për produkte inovative dhe të besueshme.  
DORËZA ALUMINI TALLSEN, është bërë nga materiali aliazh alumini, i kombinuar me trajtimin e oksidimit të sipërfaqes, efekti kundër ndryshkut përmirësohet shumë. Dizajn i thjeshtë, i lëmuar me kujdes, sipërfaqe e pastër, vija të holla, e rregullt dhe e pastër pa njolla të ndryshme. Produktet kanë ngjyra të pasura dhe specifika të ndryshme, të cilat janë të përshtatshme për sirtarë, dollapë, garderobë etj., për të plotësuar nevojat tuaja të ndryshme të dekorimit të shtëpisë. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN ALUMINI HANDLE miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, dhe cilësia e tij është e garantuar
DORËZA ALUMINI TALLSEN, është prej materiali aliazh alumini, me trajtim të oksidimit të sipërfaqes, aftësi të fortë kundër ndryshkut dhe sipërfaqe të lëmuar dhe të lëmuar me kujdes. E thjeshtë, e pastër dhe e rregullt, me linja të holla. Produktet kanë ngjyra të pasura dhe specifika të ndryshme, të cilat janë të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Projektuar në mënyrë ergonomike, komode për t'u mbajtur, me skaje të lëmuara që nuk ju lëndojnë duart. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN ALUMINI HANDLE miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, përputhet me standardet ndërkombëtare dhe garanton cilësi të jashtëzakonshme
DORJA TALLSEN ALUMINI, është prej materiali aliazh alumini dhe sipërfaqja është e zezë e oksiduar, e cila nuk zbehet lehtë dhe nuk gërryhet lehtë. Dizajn i ngulitur me brazdë, i lëmuar me kujdes, cilësi e hollë, kapje e rehatshme pa gërvishtje. Instalimi i produktit është i thjeshtë dhe i përshtatshëm, dizajni është i thjeshtë dhe luksoz, dhe është i nivelit të lartë dhe elegant. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN ALUMINI HANDLE miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, dhe cilësia e tij është e garantuar
DORËZA ALUMINI TALLSEN, është prej aliazh alumini, me trajtim të oksidimit të sipërfaqes, rezistencë ndaj korrozionit dhe pa venitje, ngjyra të pasura dhe shkëlqim afatgjatë. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Struktura është delikate, kthesa është e lëmuar dhe kapja është e rehatshme pa gërvishtje. Të pasura në madhësi dhe opsionale në specifikime të shumta, për t'ju kënaqur ju që ndiqni përsosmërinë në masën më të madhe. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, ajo miraton teknologjinë e avancuar ndërkombëtare, TALLSEN ALUMINIUM HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë SGS zviceran dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare
nuk ka të dhëna

Rreth  Prodhuesit e dorezës së dyerve

Si një pajisje profesionale dhe trajtoj furnizuesin , TALLSEN është e përkushtuar të ofrojë zgjidhje të përsosura harduerike për prodhuesit e mobiljeve, studiot e dizajnit të brendshëm dhe klientët e tjerë në mbarë botën.
TALLSEN ofron një stil minimalist dhe të adaptueshëm që plotëson pa probleme çdo stil mobiljesh. Gama jonë e gjerë e produkteve përfshin doreza sirtarësh kristal, doreza mobiljesh dhe doreza moderne elegante, duke ofruar një shumëllojshmëri opsionesh për të zgjedhur.
TALLSEN krenohet që ka një ekip me përvojë të lartë R&D me ekspertizë të gjerë të dizajnit të produktit, i cili është i dobishëm për blerjen e disa patentave kombëtare të shpikjeve
TALLSEN përdor lëndë të para me cilësi të lartë si diamanti, aliazh zinku dhe aliazh alumini për të siguruar që dorezat tona të jenë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme
TALLSEN është një furnizues i besueshëm dhe profesional i pajisjeve dhe pajisjeve që është i përkushtuar të ofrojë produkte dhe shërbime të jashtëzakonshme. Klientët tanë vendas dhe ndërkombëtarë, duke përfshirë prodhuesit e mobiljeve dhe studiot e dizajnit të brendshëm, na besojnë për ekspertizën dhe besueshmërinë tonë
nuk ka të dhëna

Rreth TALLSEN  Furnizuesit e dorezës së derës

Furnizuesit e dorezës së dyerve TALLSEN është një prodhues profesionist i dorezave me cilësi të lartë, duke ofruar shërbime dhe produkte të jashtëzakonshme. Dorezat tona janë një produkt më i shitur në kategorinë e pajisjeve shtëpiake dhe janë shumë të gjithanshëm në aplikime të shumta si dyert e shtëpisë, dyert e kabinetit, sirtarët dhe sende të tjera të ndryshme mobiljesh.


Projektuar nga stilistë profesionistë dhe bërë nga lëndë të para me cilësi të lartë, si diamant, aliazh zinku, aliazh alumini dhe më shumë, dorezat e TALLSEN i nënshtrohen mjeteve të ndryshme artizanale, si p.sh. elektrik dhe oksidim, për të siguruar një përfundim të përsosur, me stil të thjeshtë dhe të larmishëm për t'u përshtatur në mënyrë perfekte me çdo mobilje.


Për më tepër, TALLSEN është i përkushtuar për ofrimin e zgjidhjeve superiore të dorezës në mbarë botën. Objektet tona moderne të trajtimit, duke përdorur linja prodhimi plotësisht të automatizuara për të siguruar produktivitet optimal të prodhimit. Produktet tona gjithashtu i nënshtrohen inspektimeve rigoroze bazuar në standardin evropian EN1935 për të siguruar cilësi të pamposhtur.


Në TALLSEN, ne e kuptojmë plotësisht se cilësia e produkteve tona është një reflektim i cilësisë së kompanisë sonë. Për të ruajtur angazhimin tonë për përsosmëri, ne do të vazhdojmë të sigurojmë teknologjitë më të fundit të prodhimit ndërkombëtar. Dhe qëllimi ynë është të krijojmë një platformë furnizimi me doreza të klasit botëror duke bashkëpunuar me prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të dorezave të dyerve në nivel global.

FAQ

1
Cilat janë dorezat TALLSEN?

Dorezat TALLSEN janë doreza me cilësi të lartë të prodhuara nga TALLSEN, një furnizues profesional i pajisjeve dhe dorezave.

2
Cilat janë lëndët e para të përdorura në dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë bërë nga lëndë të para me cilësi të lartë, si diamant, aliazh zinku, aliazh alumini etj.
3
Si janë projektuar dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë të dizajnuara nga stilistë profesionistë për të pasur një stil të thjeshtë dhe të larmishëm që mund të përputhet me çdo stil mobiljesh
4
Cilët janë prodhuesit e dorezave të dyerve?
Dorezat TALLSEN i nënshtrohen mjeteve të ndryshme artizanale, si p.sh. elektrik dhe oksidim, për të siguruar një përfundim të përsosur. Prodhuesit e dorezave të dyerve janë kompani që specializohen në projektimin dhe prodhimin e dorezave të dyerve, zakonisht për përdorim rezidencial ose komercial
5
Për çfarë mobiljesh mund të përdoren dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë një aksesor thelbësor harduer dhe mobiljesh i përdorur në prodhimin e dyerve shtëpiake, dyerve të kabineteve, sirtarëve dhe sendeve të tjera të mobiljeve
6
Cili është angazhimi i TALLSEN për të ofruar zgjidhje harduerike?
Si një furnizues profesionist i pajisjeve dhe dorezave, TALLSEN është i përkushtuar të ofrojë zgjidhje të përsosura harduerike për prodhuesit e mobiljeve, studiot e dizajnit të brendshëm dhe klientët e tjerë, brenda dhe jashtë shtetit
7
Si siguron TALLSEN cilësinë e produktit?
Produktet TALLSEN i nënshtrohen inspektimit të rreptë duke ndjekur standardin evropian EN1935 për të siguruar cilësinë e produktit
8
Si arrin TALLSEN efikasitet të lartë prodhimi?
TALLSEN ka disa punishte dorezash që përdorin prodhim plotësisht automatik për të arritur efikasitet të lartë prodhimi
9
Cili është vizioni i TALLSEN për të ardhmen?
TALLSEN beson se cilësia e produktit është cilësia e ndërmarrjes dhe në të ardhmen, TALLSEN do të vazhdojë të marrë teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit si forcë lëvizëse. TALLSEN do të punojë me shumë prodhues dhe furnizues të dorezave të dyerve, si brenda dhe jashtë vendit, për të krijuar një platformë furnizimi me doreza të klasit botëror
10
Cilat materiale përdoren zakonisht për të bërë dorezat e dyerve?
Dorezat e dyerve mund të bëhen nga një shumëllojshmëri materialesh, duke përfshirë metale si bronzi, çeliku inox dhe alumini, si dhe druri, plastika dhe materiale të tjera
Shkarkoni Katalogun tonë të Produkteve Hardware
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect