loading
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 1
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 2
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 3
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 4
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 1
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 2
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 3
Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 4

Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni,
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3330 Doreza me ngjyrë ari në stilin skandinav


  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 5


  ALUMINUM HANDLES

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 6

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 7

  Përshkrimi

  emri:

  TH3330 Doreza me ngjyrë ari në stilin skandinav

  Madhësia

  96mm/128mm/160mm/192mm/960mm

  Gjatësia

  116mm/148mm/180mm/212mm/1000mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  30 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  TH3330 Doreza me ngjyrë ari në stilin skandinav.

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 8
  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 9

  Mendoni për stilin e përgjithshëm dhe ndjeni që dëshironi të arrini në kuzhinën tuaj. Dorezat që zgjidhni kanë një ndikim të madh në ndjenjën e përgjithshme të kuzhinës suaj dhe mund të ndryshojnë stilin në një mënyrë ose në një tjetër.


  Dollapët e stilit tradicional me dyer të profilizuara dhe mbulesa të zbukuruara janë vërtet të gjallë kur zbukurohen me doreza dekorative të stilit të botës së vjetër si ato të paraqitura këtu.

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 10
  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 11 Përdorimi i një doreze shumë të thjeshtë dhe të efektshme në dollapët e stilit minimalist me dyer të sheshta dhe ballina të sirtarëve sjell një pamje shumë të hijshme dhe bashkëkohore.


  Ngjyra është flori i zi i oksiduar,

  dhe procesi i oksidimit përdoret për

  efekt më i mirë kundër ndryshkut.

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 12
  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 13


  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 14

  Tallsen është fillimisht markë Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë. Ne kemi hyrë në Kinë, duke krijuar Zhaoqing Tallsen Hardware Co. Ltd dhe përputhen me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 15  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 16


  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 17

  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 18


  Doreza me ngjyra ari në stilin skandinav 19


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  THE FINISH

  Pasi të keni zgjedhur stilin e dorezave që dëshironi, përcaktimi i përfundimit do të jetë shumë më i lehtë. Dorezat tradicionale, për shembull, janë të disponueshme në një larmi të madhe përfundimesh - nga çeliku inox deri te bronzi, kallaji me kallaj dhe madje edhe e zeza.

  Merrni parasysh elementë të tjerë të veçorive të dizajnit të kuzhinës tuaj kur zgjidhni përfundimin (dhe stilin) ​​e dorezave tuaja. Këto doreza të zeza duken kaq të sofistikuara në dollapët gri të çelur – dhe ngjyra lidhet me sobën e zezë me gaz si dhe me fino të zezë të pllakave.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect