loading
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 1
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 2
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 3
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 4
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 5
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 6
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 1
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 2
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 3
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 4
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 5
Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 6

Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  DH2010 Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 7

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 8


  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 9


  Emri::

  DH2010 Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  DH2010 Tërheqja e derës së kabinetit prej çeliku të zi me ngjyrë të zezë

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 10
  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 11

  Ka një sërë mënyrash për të përcaktuar lartësinë për dorezën tuaj të derës. Mund të matni lartësinë e dorezave në dyert e tjera të shtëpisë dhe ta përdorni atë.


  Përndryshe, mund të lexoni udhëzimet që vijnë me kompletin e dorezës së derës dhe të përdorni atë lartësi. Ose mund të përdorni lartësinë standarde për një dorezë, e cila është 1050 mm nga dyshemeja.


  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 12
  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 13

  Pasi të vendosni lartësinë e dorezës së derës, matni dhe shënoni atë në anën e derës. Përpara se të filloni të instaloni dorezën e derës, vendosni një pykë dere poshtë derës për ta ndaluar atë të lëvizë gjatë kohës që jeni duke punuar. Lëvizni pykën ndërsa ndryshoni anën e derës në të cilën po punoni.

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 14


  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 15

  Dorezat dhe dorezat tona tërheqëse të dyerve prej çeliku inox duken të shkëlqyera me një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash kabineti. Ndryshimi i dorezave dhe pullave të kabinetit tuaj është një mënyrë e lehtë dhe me kosto efektive për të përditësuar menjëherë pamjen e shtëpisë, mobiljeve, kuzhinës ose zyrës tuaj.

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 16


  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 17

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 18
  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 19

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  1 Matni lartësinë për dorezën e derës

  Ka një sërë mënyrash për të përcaktuar lartësinë për dorezën tuaj të derës. Mund të matni lartësinë e dorezave në dyert e tjera të shtëpisë dhe ta përdorni atë. Përndryshe, mund të lexoni udhëzimet që vijnë me kompletin e dorezës së derës dhe të përdorni atë lartësi. Ose mund të përdorni lartësinë standarde për një dorezë, e cila është 1050 mm nga dyshemeja. Pasi të vendosni lartësinë e dorezës së derës, matni dhe shënoni atë në anën e derës. Përpara se të filloni të instaloni dorezën e derës, vendosni një pykë dere poshtë derës për ta ndaluar atë të lëvizë gjatë kohës që jeni duke punuar. Lëvizni pykën ndërsa ndryshoni anën e derës në të cilën po punoni.

  Tërheqja e derës së kabinetit me ngjyrë të zezë prej çeliku inox 21


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect