loading
Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 1
Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 2
Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 1
Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 2

Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  DH2010 DH2010 çelik inox me dorezë të zbrazët T-Tube

  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 3

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 4


  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 5


  Emri::

  DH2010 DH2010 çelik inox me dorezë të zbrazët T-Tube

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  DH2010 Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox

  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 6
  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 7

  Tërheqja e shiritit është bërë nga çeliku i karbonit dhe nuk ka tym.

  I i frymëzuar nga stili evropian, ky shufër çeliku ka linja të pastra dhe një gjeometri bashkëkohore perfekte për një shtëpi moderne.

  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 8
  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 9

  E ndërtuar nga çeliku për cilësi dhe qëndrueshmëri afatgjatë.  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 10


  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 11

  Tallsen është një markë origjinale e Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë.  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 12


  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 13

  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 14
  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 15

  Dorezë me tuba T të uritur prej çeliku inox 16


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Sirtarë të vegjël që janë 12" ose më pak zakonisht funksionojnë më mirë me një tërheqje që është 3" deri në 4" e gjatë ose një dorezë me diametër 1".

  Sirtarë të mesëm që janë midis 12" dhe 30" funksionojnë mirë me një tërheqje që është midis 4" dhe 8" e gjatë ose një dorezë që është midis 1" dhe 1.5" në diametër

  Sirtarë të mëdhenj që janë 30” deri në 48” do të kërkojnë një tërheqje që është më e gjatë se 8” ose një çelës me diametër 1” ose më të madh. Përdorimi i dy tërheqjeve ose pullave për një sirtar të madh gjithashtu funksionon mirë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect