loading
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 1
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 2
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 3
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 4
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 5
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 6
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 1
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 2
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 3
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 4
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 5
Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 6

Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku të pandryshkshëm DH2010

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 7

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 8


  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 9


  Emri::

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku të pandryshkshëm DH2010

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku të pandryshkshëm DH2010

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 10
  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 11


  DURABILI: Tërhiqe të bëra nga çeliku pa ngjyrë përfunduar me koordinatat klasike të nikelas së satin me pajisjet e tjera të nikel dhe aksesoritë.


  Pamje e thjeshtë: Dorezat e kabinetit me nikel të krehur kanë një tërheqje të gjerë në një sërë dyersh dhe sirtarësh të dollapëve të kuzhinës.

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 12
  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 13

  MATJA: Qendra e vrimës së vidës: 3-3/4 inç (96 mm), Gjatësia totale: 6 inç (152 mm), Diametri: 1/2 inç (12 mm) Projeksioni: 1-1/4 inç (32 mm)
  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 14


  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 15

  Dorezat e dollapëve janë disa nga detajet e vogla që shtojnë përfundimet më të rëndësishme në shtëpinë tuaj, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për dorezat e dollapit të kuzhinës, dorezat e garderobës ose dorezat e kabinetit të magazinimit, ne e kemi atë. Gjithçka nga krom klasik E bronzi prej sateni të artë te ultra e zezë në modë . Ne shesim një zgjedhje me qindra dorezë, tërheqje filxhane, kabineti dhe të sirtarisë, kapje dollapi, Zhytje dhe pjata e trajton me një shumëllojshmëri stilesh, ngjyra, modele dhe materiale për të përshtatur çdo dhomë të çdo shtëpi, Kështu që je i sigurt që të gjesh stilin e përsosur këtu në More Handles.


  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 16


  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 17

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 18
  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 19

  Doreza e dollapit të kuzhinës prej çeliku inox 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Nëse jeni si dikush tjetër, keni parë kuzhinën tuaj më shumë se një herë dhe keni dashur ta rregulloni atë, por pa shpenzuar një pasuri. Kuzhinat janë një nga pjesët më të shtrenjta të shtëpisë për t'u rimodeluar, sepse çdo gjë në kuzhinë kushton kaq shumë: pajisjet, pllakat, tavanet, punët elektrike dhe hidraulike dhe më shumë. Por ekziston një mënyrë e lehtë dhe mjaft e lirë për të freskuar kuzhinën tuaj: duke instaluar doreza të reja kabineti dhe tërheqje sirtarësh. Nuk është një transformim total i kuzhinës, por është çuditërisht efektiv.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect