loading
Doreza kristali për kabinete 1
Doreza kristali për kabinete 2
Doreza kristali për kabinete 3
Doreza kristali për kabinete 4
Doreza kristali për kabinete 5
Doreza kristali për kabinete 6
Doreza kristali për kabinete 1
Doreza kristali për kabinete 2
Doreza kristali për kabinete 3
Doreza kristali për kabinete 4
Doreza kristali për kabinete 5
Doreza kristali për kabinete 6

Doreza kristali për kabinete

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni,
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  ZH3220: Doreza kristali për kabinete


  Doreza kristali për kabinete 7

  ZINC DRAWER DIAMOND

  CRYSTAL HANDLES


  Doreza kristali për kabinete 8  Doreza kristali për kabinete 9


  Emri::

  Doreza kristali për kabinete

  Peshë

  29.3 g, 110.2 g, 136.5 g,

  Distanca e vrimës: Vrimë e vetme, 96 mm, 128 mm.

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  50 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Dorezat dhe dollapët e kristaltë tregojnë cilësinë e jetës.


  Doreza kristali për kabinete 10
  Doreza kristali për kabinete 11

  Luksi që nuk mund të fshihet.

  Jetë artistike, kohë e qetë, elegante

  simbiozë, shkrirje e rehatisë dhe luksit.

  Doreza kristali për kabinete 12


  Doreza kristali për kabinete 13

  Stili evropian është një shprehje e fortë e trashëgimisë kulturore.


  Doreza kristali për kabinete 14  Doreza kristali për kabinete 15


  Kompania TallSen e cila është një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë, vlerat e kompanisë sonë janë që t'i lëmë klientët të kenë sukses, puna ekipore, ndershmëria dhe besueshmëria, të përqafojnë ndryshimin, arritjet e ndërsjella. Vizioni: Bëhuni pikë referimi në industrinë e pajisjeve shtëpiake në Kinë. Pse po zgjidhni kompaninë TallSen? Cilësia - premtimi më i besueshëm; Shërbimi - vlera më e vërtetë; Standard-bëj të mirën më mirë; Inovacioni-Përqafo ndryshimin.duke prodhuar produkte të cilësisë më të lartë me çmimin më të ulët.  Doreza kristali për kabinete 16  Doreza kristali për kabinete 17


  Doreza kristali për kabinete 18

  Doreza kristali për kabinete 19  Doreza kristali për kabinete 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Sa është koha e prodhimit
  Përgjigje: Rreth 45 ditë.


  Pyetje: A e pranoni FOB?
  A: YES.


  Pyetje: Sa kohë është e vlefshme kuotimi

  Përgjigje: 15 ditë


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect