loading
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 1
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 2
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 3
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 4
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 5
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 6
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 1
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 2
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 3
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 4
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 5
Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 6

Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim

Mentesha me kapëse prej çeliku të pandryshkshëm TALLSEN TH6629 është një punë tjetër sublimuese e stilistit Tallsen bazuar në menteshën prej çeliku inox TH6619. Baza e krahut është përmirësuar në një bazë të ndashme me instalim të shpejtë, e cila kursen kohën e instalimit; e gjithë mentesha miraton një dizajn të thjeshtë dhe elegant të krahut në formë harku; mentesha mund të përputhet lirisht me forma të ndryshme’ pllakë krahu, e cila mund të mbajë më shumë se 10 kg derë kabineti.

 

Bazuar në konceptin e dizajnit të orientuar nga njeriu, dizajnerët e Tallsen kanë tamponë të integruar në menteshat, në mënyrë që dyert të mbyllen butësisht dhe të zvogëlojnë zhurmën e jetës. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Mbivendosja e plotë 35 mm Mentesha e dyerve të kabinetit që mbyllet vetë

  Lloji

  Klip-në

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës

  35Mm.

  Materia

  Çelik inox

  Mbyllje e butë

  Po..

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +3.5mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/+2mm

  2 (137)

  Përshkrimi

  Mentesha VETËMBYLLUESE TË KLIPËS NË INOK TALLSEN TH6629 zgjedh SUS304 të kategorisë ushqimore si lëndë të parë, e cila ka performancën më të mirë rezistente ndaj lagështirës dhe kundër ndryshkut.


  Ngjyra e menteshës prej çeliku inox mund të përputhet me mobilje me ngjyra të ndryshme në 360 gradë; Versioni i përmirësuar i menteshës së instalimit dhe çmontimit të shpejtë kursen shumë kohë dhe kosto, baza e krahut dhe trupi i krahut me trashësi 1.0 mm mjaftojnë për të mbështetur dyert e mëdha të kabinetit të mobiljeve.

   

  Çdo grup menteshash kabineti kaloi testin 48-orësh të spërkatjes neutrale të kripës dhe nivelin 8, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk. Dhe kaloi 50,000 teste hapjeje dhe mbylljeje, me një jetë shërbimi deri në 20 vjet. I përshtatshëm për panele dyersh me trashësi 14-20 mm, skenarë më të gjerë aplikimi p.sh. Garderoba, dollap kuzhine, dollap banjo etj.

  Kapëse me kapëse çeliku inox 100 gradë e fshehtë me mbyllje të butë dollap menteshë dere në një drejtim 8

  Diagrami i instalimit

  辉盛55-56-59

  Detaje të Prodhimit

  4 (99)
  4 (99)
  Ky është një menteshë njëkahëshe me instalim të shpejtë, e cila mund të instalohet shpejt dhe të çmontohet shpejt.
  6 (71)
  6 (71)
  Ka amortizues të integruar dhe ka një efekt amortizues.
  5 (92)
  5 (92)
  Ky mentesha e shpejtë e futur e kabinetit janë mentesha të ngulitura me dizajn të padukshëm.
  3 (120)
  3 (120)
  Pavarësisht se sa fort e mbyllni derën, dera do të jetë e ngadaltë duke u mbyllur ngadalë
  1开合

  Avantazhet e produktit

  ● Pllaka e krahut me instalim të shpejtë, Përmirësimi i efikasitetit të instalimit,

  ● Material çelik inox SUS304 i kategorisë ushqimore, anti-ndryshk dhe i qëndrueshëm

  ● Tampon i integruar, mbyllni butësisht derën e kabinetit

  ● Niveli i testit neutral të spërkatjes me kripë 48 orë 8

  ● 50000 teste hapjeje dhe mbylljeje

  ● 20 vjet jetë shërbimi

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect