loading
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 1
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 2
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 3
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 4
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 5
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 1
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 2
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 3
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 4
Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 5

Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH6629 menteshat e dyerve të dushit të kabinetit


  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 6


  Kapëse çeliku inox në menteshën hidraulike amortizuese (Një drejtim)
  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 7  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 8

  Emri:

  Shpëlaj menteshat e dyerve të dushit të kabinetit

  Lloji

  Klip-në

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox

  Mbyllje e butë

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +3.5mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 9

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 10  PRODUCT DETAILS

  Kjo mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të kulluar janë

  mentesha të ngulitura me dizajn të padukshëm.

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 11
  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 12

  Ky është një menteshë njëkahëshe me instalim të shpejtë,

  të cilat mund të instalohen shpejt dhe të çmontohen shpejt.

  Ka amortizues të integruar dhe

  ka një efekt amortizues.

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 13
  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 14

  Sado fort ta mbyllësh derën,

  dera do të jetë e ngadaltë Mbyllja e ngadaltë

  Funksioni kundër shtrëngimit, i sigurt për t'u përdorur,

  veçanërisht i përshtatshëm për familjet me

  të moshuarit dhe fëmijët në shtëpi.

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 15

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 16


  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 17

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 18

  Kjo mentesha e derës së rëndë të kabinetit të kuzhinës vjen nga një kompani Tallsen. Tani kemi një zonë moderne industriale prej më shumë se 13,000 metra katrorë, më shumë se 400 punonjës profesionistë, 28 vjet përvojë prodhimi dhe teknologji të klasit të parë të prodhimit.

  HOW TO CHOOSE COLD ROLLED STEEL AND STAINLESS STEEL MATERIAL ?

  Zgjedhja e çelikut të petëzuar në të ftohtë dhe çelikut të pandryshkshëm duhet të jetë e ndryshme nga skenarët e përdorimit, nëse janë në vende me lagështi. Për shembull, çelik inox përdoret në kuzhinë dhe banjë, përndryshe çeliku i ftohtë, i petëzuar mund të përdoret në studimin e dhomës së gjumit.
  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 19  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 20

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 21

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 22

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 23

  Mentesha e dyerve të dushit të kabinetit të ndezur 24


  FAQ:

  Q1: çfarë materiali është produkti juaj?

  A: çelik inox.


  Q2: Sa kohë është garancia e produkteve tuaja?

  A: 3 vjet.


  P3: A është ky produkt një instalim i shpejtë? A ka presion hidraulik? Është një drejtim apo tërheqje?

  Përgjigje: po, instalim i shpejtë, me funksion tampon, një mënyrë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect