loading
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 1
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 2
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 3
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 4
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 5
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 6
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 1
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 2
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 3
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 4
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 5
Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 6

Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë

Mentesha VETËMBYLLUESE TALLSEN INOX TH6619 është bërë nga materiali i standardit të lartë SUS304, i cili është kundër korrozionit, rezistent ndaj konsumit dhe i qëndrueshëm; e gjithë mentesha miraton një dizajn klasik të trupit të krahut në formë harku, i cili është i thjeshtë dhe elegant; mentesha mund të përshtatet lirisht me një bazë katrore ose një bazë avioni, e cila mund të mbajë 10 kg mbi dyert e kabinetit;

 

Dizajneri Tallsen gjithmonë i kushton vëmendje konceptit të dizajnit të orientuar nga njerëzit. Mentesha TH6619 ka një tampon të integruar, i cili mund të arrijë efektin e mbylljes ngadalë të derës së kabinetit dhe zvogëlimin e zhurmës së jetës së shtëpisë.

 

TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Mbivendosja e plotë 35 mm Mentesha e dyerve të kabinetit që mbyllet vetë

  Lloji

  Klip-në

  Këndi i hapjes

  100°

  Materia

  Çelik inox

  Mbyllje e butë

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+3mm

  Thellësia e kupës së menteshës

  12Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Paketa:

  200 copë / kuti kartoni

  1 (152)

  Përshkrimi

  Mentesha tampon hidraulike prej çeliku të pandryshkshëm TALLSEN TH6619 zgjedh si lëndën e parë të kategorisë ushqimore SUS304, e cila ka performancën më të mirë rezistente ndaj lagështirës dhe kundër ndryshkut. Ngjyra e menteshës prej çeliku inox mund të përputhet me mobilje me ngjyra të ndryshme në 360 gradë; baza e krahut dhe trupi i krahut me trashësi 1.0 mm mjaftojnë për të mbështetur dyert e mëdha të kabinetit të mobiljeve.

   

  Çdo grup menteshash kabineti kaloi testin 48-orësh të spërkatjes neutrale të kripës dhe nivelin 8, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk.

   

  Dhe kaloi 50,000 teste hapjeje dhe mbylljeje, me një jetë shërbimi deri në 20 vjet. I përshtatshëm për panele dyersh me trashësi 14-20 mm, skenarë më të gjerë aplikimi p.sh. Garderoba, dollap kuzhine, dollap banjo etj.

  Mentesha e dyerve me mbyllje të butë prej çeliku inox 100 gradë 8

  Diagrami i instalimit

  辉盛55-56-59

  Detaje të Prodhimit

  5 (90)
  5 (90)
  Kjo menteshat e dyerve të kabinetit që mbyllen shpejt dhe me zhytje përdor çelik inox.
  4 (97)
  4 (97)
  I qëndrueshëm ndaj lagështirës dhe i qëndrueshëm.
  3 (118)
  3 (118)
  Është i përshtatshëm për disa zona të lagështa bregdetare dhe mund të luajë një rol të mirë në parandalimin e ndryshkut.
  2 (135)
  2 (135)
  Amortizues i integruar, me funksion të mirë amortizimi.
  1开合

  Avantazhet e produktit

  ● Material çelik inox SUS304 i kategorisë ushqimore, anti-ndryshk dhe i qëndrueshëm

  ● Tampon i integruar, mbyllni butësisht derën e kabinetit

  ● Niveli i testit neutral të spërkatjes me kripë 48 orë 8

  ● 50000 teste hapjeje dhe mbylljeje

  ● 20 vjet jetë shërbimi

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect