loading

Karakteristikat e rrëshqitjes

Pjesa e brendshme e hekurudhës së rrëshqitjes e cila është e padukshme për syrin e lirë është struktura e saj mbajtëse, e cila lidhet drejtpërdrejt me aftësinë e saj mbajtëse. Aktualisht, në treg ka rrëshqitës me top çeliku, rrëshqitës me rul dhe rrëshqitës me rrota silikoni. E para heq automatikisht pluhurin dhe papastërtitë në shinat e rrëshqitjes përmes rrotullimit të topit të çelikut, në mënyrë që të sigurohet pastërtia e shiritit të rrëshqitjes dhe funksioni i rrëshqitjes nuk do të ndikohet nga papastërtitë që hyjnë në brendësi.

Në të njëjtën kohë, topi i çelikut mund të përhapë forcën përreth, duke siguruar qëndrueshmërinë horizontale dhe vertikale të sirtarit. Mbeturinat e prodhuara gjatë përdorimit afatgjatë dhe fërkimit të hekurudhës së rrëshqitjes së rrotave të silikonit janë në formën e thekoneve të borës dhe mund të ngrihen duke u rrotulluar dhe nuk do të ndikojnë në rrëshqitjen e qetë të sirtarit.

Ndani atë që ju pëlqen


Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Harta e faqes 
detect