loading
Hapëse e dyerve të kabinetit 1
Hapëse e dyerve të kabinetit 2
Hapëse e dyerve të kabinetit 3
Hapëse e dyerve të kabinetit 4
Hapëse e dyerve të kabinetit 5
Hapëse e dyerve të kabinetit 6
Hapëse e dyerve të kabinetit 1
Hapëse e dyerve të kabinetit 2
Hapëse e dyerve të kabinetit 3
Hapëse e dyerve të kabinetit 4
Hapëse e dyerve të kabinetit 5
Hapëse e dyerve të kabinetit 6

Hapëse e dyerve të kabinetit

TALLSEN SINGLE HEAD PUSH HAPES me guaskë alumini, është prej aliazh alumini dhe POM, me strukturë të qëndrueshme, të trashë dhe të qëndrueshme dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi. Vrimat e jashtme të vidhave, të lehta për t'u instaluar, të forta dhe të qëndrueshme, jo të lehta për t'u rrëzuar. Përvetëson thithje të fortë magnetike, përthithje të fortë magnetike dhe mbyllet fort.

 

Për sa i përket procesit të prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, TALLSEN SINGLE HEAD PUSH OPENER ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet përmbushin standardet ndërkombëtare. Cilësia e produktit është e garantuar.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  BP2100 Hapëse e dyerve të kabinetit

  Lloji

  Pajisja për rikthim me një kokë

  Materia

  Alumin + POM

  Peshë

  36g

  finlandez

  Argjendi, Ari

  Paketare

  300 PCS/CATON

  MOQ

  600 PCS

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  0 (12)

  Përshkrimi

  TALLSEN SINGLE HEAD PUSH HAPES me guaskë alumini, mbart konceptin e kujdesshëm të dizajnit të projektuesit. Lidhja e aluminit përputhet me materialet POM, dhe struktura është e qëndrueshme, e trashë dhe e qëndrueshme dhe ka një jetë të gjatë shërbimi. Produkti është projektuar me vrima të jashtme të vidhave, të cilat instalohen lehtë dhe nuk bien lehtë. Përthithje e fortë magnetike, mbyllje e ngushtë, hapje dhe mbyllje e qetë, nuk ka nevojë të instaloni doreza, e thjeshtë dhe elegante.


  TALLSEN SINGLE HEAD PUSH OPENER ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë SGS zvicerane dhe ka marrë certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, duke ju sjellë një përvojë të rehatshme dhe të sigurt përdorimi.

  Hapëse e dyerve të kabinetit 8

  Diagrami i instalimit

  BP2100

  Detaje të Prodhimit

  2 (180)
  2 (180)
  Nga hapësi i dyerve të kabinetit BP2100, thjesht shtypni për ta hapur pa asnjë dorezë. Eshte hapes i dyerve te dollapit per dyer pa doreza kuzhine apo doreza.
  3 (164)
  3 (164)
  Mekanizmi i fortë dhe i butë mbështet një jetë të gjatë. Është montuar me vida dhe adaptorë.
  4 (137)
  4 (137)
  I përshtatshëm në dy gjatësi të ndryshme, 20mm dhe 37mm dhe në dy dizajne të ndryshme
  fm
  fm
  Magneti është për menteshat e dollapëve pa susta. Hapësi i derës mund të rregullohet më pas. Është i kompletuar me pllakë magnetike vetëngjitëse dhe kunja me vida.
  1 (198)

  Avantazhet e produktit

  ● Materiale me cilësi të lartë, rezistente ndaj ndryshkut dhe korrozionit

  ● Strukturë e qëndrueshme, e trashë dhe e qëndrueshme

  ● Përthithje e fortë magnetike, mbyllet fort

  ● Hapje dhe mbyllje e qetë dhe e qetë

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect