loading
Burim gazi me kapak të shtëpisë 1
Burim gazi me kapak të shtëpisë 2
Burim gazi me kapak të shtëpisë 3
Burim gazi me kapak të shtëpisë 4
Burim gazi me kapak të shtëpisë 5
Burim gazi me kapak të shtëpisë 1
Burim gazi me kapak të shtëpisë 2
Burim gazi me kapak të shtëpisë 3
Burim gazi me kapak të shtëpisë 4
Burim gazi me kapak të shtëpisë 5

Burim gazi me kapak të shtëpisë

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Burim gazi qëndrues i kapakut shtëpiake


  Burim gazi me kapak të shtëpisë 6


  GAS SPRING

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 7

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 8

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Burim gazi qëndrues i kapakut shtëpiake

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS

  Shufra me goditje pneumatike e trashur, dizajn solid 6mm, ngarkesë e vetme 2,5-3,0 kg. Burim gazi me kapak të shtëpisë 9
  Burim gazi me kapak të shtëpisë 10 Lidhja e poshtme Pjesët, plus vidhat, mund të rregullojnë pozicionin e duhur, çelësi është më fleksibël.
  Përdorni materiale të mira, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, pamje të bukur dhe të lëmuar. Burim gazi me kapak të shtëpisë 11


  Burim gazi me kapak të shtëpisë 12

  INSTALLATION DIAGRAM

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 13

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 14

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 15

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 16

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 17

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 18

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 19

  Burim gazi me kapak të shtëpisë 20


  FAQS:

  Q1: çfarë mund të blini nga ne?
  Përgjigje: Pajisjet e mobiljeve, Pajisjet e dyerve, Aksesorët e banjës (doreza, pajisja e kthimit, këmbët e tavolinës etj).


  P2: pse duhet të blini nga ne jo nga furnitorë të tjerë?
  Zhaoqing TALLSEN Hardware Co., Ltd është një industri profesional dhe integrimi i tregtisë, specializim, shitje dhe eksportimi i hardwarëve për mobiljet dhe kuzhinën.


  Q3: Si mund ta di nëse porosia ime është marrë?

  Përgjigje: Kur ta marrim porosinë tuaj me postë ose faks, ne do t'jua nënshkruajmë PI-në me postë ose faks. Ne gjithashtu do t'ju dërgojmë email për të konfirmuar se kemi porosinë tuaj.


  Q4: Kur do të dorëzohet porosia ime?

  Përgjigje: Do të shihni kohën e parashikuar të dërgimit në PI. Për artikujt e rregullt, zakonisht dorëzohen brenda 30 ditëve. Për artikuj të veçantë, zakonisht 40-50 ditë. Ne do ta përditësojmë këtë çdo ditë për t'ju njoftuar situatën më të fundit me postë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect