loading
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 1
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 2
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 3
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 4
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 5
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 6
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 1
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 2
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 3
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 4
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 5
Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 6

Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Ashensori vertikal i strumbullarit me gaz për dollap


  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 7


  GAS SPRING

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 8

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Ashensori vertikal i strumbullarit me gaz për dollap

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS

  GS3301 Ashensori vertikal i strumbullarit me gaz për dollap

  Lehtë për t'u instaluar, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme.

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 10
  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 11 Mentesha të garderobës mund të përdoren për montim me dorën e djathtë ose të majtë. Dizajni elegant së bashku me materialin e mirë i mundëson që të peshojë maksimalisht 20 kg/200N kur montohen 2 copë.
  Mbështetësit e menteshave mbështetëse janë krejtësisht të përshtatshme për kapakët ose kapakët e mobiljeve, dollapët e kuzhinës, dollapët, kutitë e ruajtjes prej druri Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 12


  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 14

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 15

  Tallsen është eksperti mbarëbotëror në pajisjet e shtëpisë. Asnjë kompani tjetër nuk i kupton dorezat, shulat, menteshat, rrëshqitësit e sirtarit, sustat e gazit dhe më gjerë për produktet e gatshme në industrinë e pajisjeve shtëpiake. Përveç punësimit të ekspertëve më të mirë të harduerit të aksesit të industrisë, ne kemi ndërtuar linja të ndryshme prodhimi. Në Tallsen, ju nuk po blini vetëm komponentë, por po blini akses te furnizuesi më i mirë në komponentët e arredimit të shtëpisë.

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 16


  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 17

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 18

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 19

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 20

  Ashensori vertikal i shtyllës së gazit për dollap 21


  FAQS:


  HOW TO ADJUST TALLSEN 100N/22.5LB GAS STRUTS MOUNTING POSTION ?

  1. Nëse ndiheni të fuqishëm, lëvizni pikën e sipërme të montimit 0,79 inç drejt menteshës së kapakut (0,79 inç një herë)

  2. Nëse ndiheni të dobët, lëvizni pikën e sipërme të montimit 0,79 inç në drejtim të kundërt të menteshës së kapakut (0,79 inç një herë)

  3. Kur rregulloni pikën e sipërme të montimit, duhet të rregulloni në të njëjtën kohë pikën e poshtme të montimit  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect