loading
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 1
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 2
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 3
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 4
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 5
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 6
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 1
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 2
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 3
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 4
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 5
Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 6

Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz

Opsioni i madhësisë
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3160 Mbyllni dhe Hapni Strutat e buta me gaz


  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 7


  GAS SPRING

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 8

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3160 Mbyllni dhe Hapni Strutat e buta me gaz

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Gama e forcës

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'、 10'、 8'、 6'

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3160 Mbyllja e butë dhe e hapur me gaz mund të përdoret në dollapin e kuzhinës. Produkti është i lehtë në peshë, i vogël në madhësi, por i madh në ngarkesë. Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 10
  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 11 Me vulë vaji me dy buzë, vulosje e fortë; pjesë plastike të importuara nga Japonia, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, jetë e gjatë shërbimi.
  Pllaka e montimit metalik, instalimi i pozicionimit me tre pika është i fortë. Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 12


  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 13

  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 14

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 15


  Për sa i përket cilësisë së produktit, për të garantuar plotësisht performancën e besueshme dhe jetëgjatësinë e shërbimit, Tallsen Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin evropian EN1935. Mentesha ngarkesat 7.5Kështë Testi i qëndrueshmërisë mbi 50,000 cikle; Rrëshqitja e sirtarit, rrëshqitja nën montim ose kutia e sirtarit metalik ngarkohet 35Kështë testi i qëndrueshmërisë mbi 50,000 cikle; Testi kundër korrozionit me forcë të lartë, testi i spërkatjes me kripë neutrale me 9 nivele 48-orëshe dhe testi i fortësisë së komponentit të integruar janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Kjo është përmes një testi të tillë gjithëpërfshirës A cilësinë, funksionin dhe jetëgjatësinë që Tallsen ofron produkte të sigurta dhe superiore për klientët tanë.  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 16

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 17

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 18

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 19

  Mbyllje të buta dhe të hapura me gaz 20


  FAQS:


  Nëse ngecni në procesin e instalimit të shiritit tuaj të gazit, mos u frikësoni, referojuni videos sonë të dobishme ose përdorni objektin tonë të bisedës live, për ndihmë nga ekipi ynë i ditur dhe ata do të jenë në gjendje t'ju ndihmojnë të zgjidhni problemet tuaja . Një gjë që duhet të keni parasysh është se kur po përpiqeni të gjeni një shirit të ri që përputhet për të zëvendësuar atë të vjetër dhe po shkruani numrin e pjesës, mund të zbuloni se kodi është konsumuar, siç mund të jenë ndonjëherë. shkruar me bojë blu në një sfond të zi. Prandaj, kur të merrni shiritin tuaj të ri, duhet të shkruani menjëherë numrin e pjesës pasi kjo do t'ju ndihmojë në planin afatgjatë.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect