loading
Struta e sustës së gazit të damperit 1
Struta e sustës së gazit të damperit 2
Struta e sustës së gazit të damperit 3
Struta e sustës së gazit të damperit 4
Struta e sustës së gazit të damperit 5
Struta e sustës së gazit të damperit 6
Struta e sustës së gazit të damperit 1
Struta e sustës së gazit të damperit 2
Struta e sustës së gazit të damperit 3
Struta e sustës së gazit të damperit 4
Struta e sustës së gazit të damperit 5
Struta e sustës së gazit të damperit 6

Struta e sustës së gazit të damperit

Distanca në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca:20N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3840 Struktura e sustës me gaz Damper


  Struta e sustës së gazit të damperit 7


  GAS SPRING

  Struta e sustës së gazit të damperit 8

  Struta e sustës së gazit të damperit 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3840 Struktura e sustës me gaz Damper

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  325Mm.

  Goditja në tru

  102Mm.

  Forca

  80N-180N

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3840 Susta e gazit pneumatike mundësohet nga gaz inert me presion të lartë, forca mbështetëse është konstante gjatë gjithë procesit të punës dhe ka performancë amortizimi. Struta e sustës së gazit të damperit 10
  Struta e sustës së gazit të damperit 11 Materiali i tubit është tub pa tegel 20# i tërhequr imët me mure të brendshme dhe të jashtme të lëmuara; shufra e pistonit është e kromuar fort për fortësi të fortë.

  Trajtimi i sipërfaqes është i lëmuar. Është i përshtatshëm për sistem tatami.

  Struta e sustës së gazit të damperit 12


  INSTALLATION DIAGRAM

  Struta e sustës së gazit të damperit 13Struta e sustës së gazit të damperit 14

  Struta e sustës së gazit të damperit 15

  Struta e sustës së gazit të damperit 16

  Struta e sustës së gazit të damperit 17

  Struta e sustës së gazit të damperit 18

  Struta e sustës së gazit të damperit 19

  Struta e sustës së gazit të damperit 20


  FAQS:

  Q1: Si mund të marr më shumë informacion për kompaninë tuaj dhe produktet?
  Përgjigje: Ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit: http://www.gdaosite.com.


  Q2: Cila është politika juaj e mostrës?
  A: Ne mund të furnizojmë mostrën nëse kemi pjesë të gatshme në magazinë, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe koston e korrierit.


  Q3: A i testoni të gjitha mallrat tuaja përpara dorëzimit?
  A: Po, ne kemi 100% inspektim para dorëzimit


  P4: A është e mundur të ngarkoni produktet e përzierjes në një enë?
  Përgjigje: Po, është në dispozicion.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect