loading
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 1
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 2
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 3
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 4
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 5
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 6
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 1
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 2
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 3
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 4
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 5
Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 6

Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz

Opsioni i madhësisë: 12'-280m 10'-245mm 8' -178mm 6' -158mm
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3830 dhe GS3840 Dollap Kuzhine Pranga me gaz


  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 7


  GAS SPRING

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 8

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3830 dhe GS3840 Dollap Kuzhine Pranga me gaz

  Materia

  Çeliku, tub përfundimi 20#

  Qendër në qendër

  325Mm.

  Goditja në tru

  102Mm.

  Forca

  80N-180N

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton


  PRODUCT DETAILS

  GS3830 dhe GS3840 Susta me gaz ka avantazhet e madhësisë së vogël, forcës së madhe ngritëse, goditjes së madhe të punës, ndryshimit të vogël të forcës ngritëse dhe montimit të thjeshtë. Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 10
  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 11

  Forcat mbështetëse janë 45N, 80N, 100N, 120N, 150N, 180N për zgjedhjen tuaj.

  Funksioni i tij mund të ndahet në dy lloje: shpejtësi konstante lart e poshtë dhe ndalim i rastësishëm. Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 12


  INSTALLATION DIAGRAM

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 13

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 14

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 15

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 16

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 17

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 18

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 19

  Pranvera e dyerve të kabinetit të kuzhinës me gaz 20


  FAQS:

  Q1: A mund ta marr mostrën tuaj falas?
  Përgjigje: Ofrohen mostra falas, ju vetëm duhet të kujdeseni për ngarkesën.


  Q2::Si mund të njohim cilësinë përpara se të bëjmë një porosi?
  Përgjigje: Mostrat ofrohen për testimin e cilësisë.


  Q3: A është i disponueshëm për produkte të personalizuara?
  Përgjigje: Po, ne kemi mundësinë të hapim kallëpin dhe të bëjmë produktin special sipas kërkesës tuaj nëse porosia është mjaft e madhe.


  Q4: Cila është paketimi për produktet?
  Përgjigje: Ne kemi paketë standarde të eksportit dhe mund ta bëjmë atë si kërkesë të klientëve tanë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect