loading
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 1
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 2
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 3
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 4
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 5
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 6
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 1
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 2
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 3
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 4
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 5
Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 6

Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  DH2010 Tërheq dollap me nikel të pandryshkshëm

  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 7

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 8


  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 9


  Emri::

  DH2010 Tërheq dollap me nikel të pandryshkshëm

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  DH2010 Tërheq dollap me nikel të pandryshkshëm. Tërheqësit e sirtarëve të krehur me nikel janë një ndihmës i mirë për sirtarët dhe komodinat!


  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 10
  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 11


  Sipërfaqja është e zbërthyer imët, e lëmuar me dorë pas orëve, e butë, e lëmuar dhe e fortë në cilësi.

  Sipërfaqja miraton një proces pllakimi dhe nuk është e lehtë të zbehet.

  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 12
  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 13

  Ndjenjë e fortë dhe komode, përfundim i bukur argjendi. E bukur dhe praktike. Mund të plotësojë nevojat tuaja.
  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 14


  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 15

  Nëse jeni si dikush tjetër, keni parë kuzhinën tuaj më shumë se një herë dhe keni dashur ta rregulloni atë, por pa shpenzuar një pasuri. Kuzhinat janë një nga pjesët më të shtrenjta të shtëpisë rimodeloj sepse gjithçka në kuzhinë kushton kaq shumë : elektroshtepiake, pllake, countertops , punë elektrike dhe hidraulike, dhe më shumë. Por ekziston një mënyrë e lehtë dhe mjaft e lirë për të freskuar kuzhinën tuaj: duke instaluar doreza të reja kabineti dhe tërheq sirtar . Nuk është një transformim total i kuzhinës, por është çuditërisht efektiv.


  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 16


  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 17

  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 18
  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 19

  Tërheq dollapët e dollapëve prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  3 arsye pse hardueri i ri është kaq efektiv

  • Pajisja është e spikatur - ai del fizikisht më shumë se çdo veçori tjetër e kabinetit të kuzhinës.

  • Modele të mahnitshme, plot ngjyra dhe të detajuara janë të mundshme në pajisjet e kabinetit - aspekte që do të ishin dërrmuese në pjesë të tjera të kuzhinës.

  • Ju mund të përdorni materiale dhe përfundime që nuk gjenden diku tjetër në kuzhinë: gjithçka, nga përfundimet me shkëlqim, si pasqyrë, deri te përfundimet prej bronzi dhe gize.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect