loading
Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 1
Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 1

Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Dorezë elegante e kabinetit me ngjyrë ari DH2010

  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 2

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 3


  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 4


  Emri::

  DH2010 Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Dorezë elegante e kabinetit me ngjyrë ari DH2010

  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 5
  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 6  Fusni shulën në anën e derës. Me një shpuese 2 mm, shponi vrima pilot ku vidhat do të lidhin shulën në derë. Përdorni stërvitjen pa kabllo për të shpuar dy vidhat në pjesën e sipërme dhe të poshtme të shulës.


  Për të përcaktuar se ku të instaloni pllakën goditëse, pothuajse mbyllni derën dhe shënoni në kornizën e derës, ku ndodhet mesi i fuçisë.  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 7
  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 8

  Mbajeni pllakën goditëse kundër kornizës së derës, në mënyrë që të jetë në qendër të shulës. Shënoni pjesën e sipërme dhe të poshtme të pllakës goditëse në kornizën e derës.
  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 9


  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 10

  Dorezat dhe dorezat tona tërheqëse të dyerve prej çeliku inox duken të shkëlqyera me një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash kabineti. Ndryshimi i dorezave dhe pullave të kabinetit tuaj është një mënyrë e lehtë dhe me kosto efektive për të përditësuar menjëherë pamjen e shtëpisë, mobiljeve, kuzhinës ose zyrës tuaj.

  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 11


  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 12

  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 13
  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 14

  Dorezë elegante kabineti me ngjyrë ari 15


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Fusni shulën në anën e derës. Me një shpuese 2 mm, shponi vrima pilot ku vidhat do të lidhin shulën në derë. Përdorni stërvitjen pa kabllo për të shpuar dy vidhat në pjesën e sipërme dhe të poshtme të shulës.


  Për të përcaktuar se ku të instaloni pllakën goditëse, pothuajse mbyllni derën dhe shënoni në kornizën e derës, ku ndodhet mesi i fuçisë. Mbajeni pllakën goditëse kundër kornizës së derës, në mënyrë që të jetë në qendër të shulës. Shënoni pjesën e sipërme dhe të poshtme të pllakës goditëse në kornizën e derës.


  Mbajeni pllakën goditëse lart kundër vrimës që keni shpuar në pjesën e brendshme të kornizës së derës. Rreshtojeni atë me vijat e sipërme dhe të poshtme që keni vizatuar në anën e kornizës së derës. Përdorni një laps për të vizatuar rreth pllakës goditëse. Hiqni pllakën goditëse nga dera. Përdorni thikën e përdorimit për të prerë rreth konturit të pllakës goditëse.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect