loading

Dorezë e aliazhit të zinkut

Si markë private Prodhuesit e dorezës së dyerve , ne i kushtojmë përpjekjet tona për të ofruar vlera të jashtëzakonshme për klientët tanë dhe do të ishim të nderuar të bashkëpunonim me ju për të arritur këtë qëllim. Nëse jeni të interesuar për sistemet tona të sirtarit metalik me cilësi të lartë, rrëshqitësit e sirtarëve, menteshat, sustat me gaz, dorezat, aksesorët e ruajtjes së kuzhinës, rubinetat e lavamanit të kuzhinës dhe pajisjet e ruajtjes së garderobës, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë të emocionuar të dëgjojmë nga ata që ndajnë pasionin tonë për produkte inovative dhe të besueshme.  
DORËZE ZINK TALLSEN prej aliazh zinku, me trajtim sipërfaqësor me elektrik, e pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme. Dizajni minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, mund të integrohet në stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Zgjedhja është e lëmuar dhe e lëmuar, dhe kapja është e rehatshme dhe pa gërvishtje. Ngjyrat e pasura dhe specifikimet e ndryshme mund t'ju kënaqin ju që kërkoni përsosmërinë në masën më të madhe. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, ajo miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kaloi testin e cilësisë SGS zvicerane dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare. Produktet janë elegante dhe atmosferike, duke krijuar estetikë hapësinore dhe duke treguar më shumë shije
TALLSEN TATAMI HANDLE janë bërë nga aliazh zinku, me trajtim sipërfaqësor me elektroplating, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe rezistent ndaj konsumit. Ngjyrë e pasur me shkëlqim të qëndrueshëm. Dorezë e fshehur, dizajn i rrotullueshëm, pluhur që nuk bie lehtë. Material i trashë, performancë e mirë mbajtëse, jo e lehtë për t'u thyer. Kapje e integruar, e lehtë për t'u shtyrë dhe tërhequr. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN TATAMI HANDLE miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kaloi testin e cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare. Atmosfera e nivelit të lartë është e cilësisë së lartë dhe cilësia është e jashtëzakonshme dhe e garantuar
TALLSEN KNOB DANDLE dizajn me një vrimë, i bërë nga aliazh zinku, me procesin e elektrikimit të sipërfaqes, aftësia kundër ndryshkut përmirësohet më tej. Sipërfaqja e produktit është e lëmuar, linjat janë të lëmuara dhe prekja është delikate. Stili i lehtë dhe luksoz i dizajnit është i përshtatshëm për stile më moderne të dekorimit të shtëpisë. Produkti ka pamje të jashtëzakonshme, atmosferë të nivelit të lartë dhe cilësi të lartë. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN KNOB HANDLE udhëheq standardet teknike të avancuara ndërkombëtare. Produktet kanë kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kanë kaluar testin e cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe cilësia e produktit është e garantuar
DORËZE ZINK TALLSEN prej aliazh zinku, me trajtim sipërfaqësor me elektrik, e pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme. Produktet kanë linja të lëmuara dhe forma unike, të cilat mund të integrohen në stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Zgjedhja është e lëmuar dhe kapja është e rehatshme dhe pa gërvishtje. Ngjyrat e pasura dhe specifikimet e ndryshme ju japin më shumë zgjedhje. Për sa i përket procesit të prodhimit të produktit, TALLSEN ZINC HANDLE miraton standarde teknike të avancuara ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë Swiss SGS dhe certifikimin CE, plotëson standardet ndërkombëtare dhe ju jep shije të besueshme të sigurimit të cilësisë!
DORËZE KABINETI TALLSEN ZINK e bërë nga aliazh alumini, me trajtim sipërfaqësor me elektrik, me ngjyra, të qëndrueshme dhe të ndritshme. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Zgjedhja është e lëmuar dhe kapja është e rehatshme dhe pa gërvishtje. Specifikime të shumta janë të disponueshme për t'ju kënaqur ju që ndiqni përsosmërinë në masën më të madhe. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, TALLSEN ZINC CABINET HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare
DORJA E SITORIT KRISTAL TALLSEN është prej aliazh zinku dhe kristali, dhe sipërfaqja është e elektrizuar, e pastër kristal dhe delikate në prekje. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Dizajn elegant dhe i thjeshtë, luks i lehtë dhe më me shije. Specifikime të shumta dhe ngjyra të shumta përputhen për t'ju kënaqur ju që kërkoni përsosmërinë në masën më të madhe. Për sa i përket procesit të prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, TALLSEN CRYSTAL DRAWER HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet përmbushin standardet ndërkombëtare.
DORËZE KRISTALI TALLSEN me dizajn me një vrimë, material aliazh zinku me diamant, me trajtim të rrymës sipërfaqësore, rezistencë ndaj ndryshkut dhe korrozionit, luks i nivelit të lartë, i pastër kristal, prekje delikate. Stili i lehtë dhe luksoz i dizajnit është i përshtatshëm për stile më moderne të dekorimit të shtëpisë. Krijoni estetikë hapësinore dhe tregoni më shumë shije. Produkti ka vlerë të lartë të paraqitjes, atmosferë të nivelit të lartë dhe cilësi të lartë. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN CRYSTAL HANDLE udhëheq standardet teknike të avancuara ndërkombëtare. Produktet kanë kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kanë kaluar testin e cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe cilësia e produktit është e garantuar
nuk ka të dhëna

Rreth  Prodhuesit e dorezës së dyerve

Si një furnizues profesional i pajisjeve dhe dorezave, TALLSEN është i përkushtuar të ofrojë zgjidhje të përsosura harduerike për prodhuesit e mobiljeve, studiot e dizajnit të brendshëm dhe klientët e tjerë në mbarë botën.
TALLSEN ofron një dizajn të sofistikuar dhe të gjithanshëm që përmirëson pa mundim çdo stil mobiljesh. Zgjedhja jonë e gjerë e produkteve përfshin doreza të shkëlqyera si kristal, doreza mobiljesh elegante dhe doreza moderne bashkëkohore, duke ju dhënë mundësi të shumta për të zgjedhur.
Në TALLSEN, ekipi ynë i arritur R&D zotëron një pasuri të njohurive të dizajnit të produktit, gjë që rezulton në blerjen e patentave të shumta kombëtare të shpikjeve
TALLSEN përdor materiale premium, duke përfshirë diamantin, aliazhin e zinkut dhe aliazhin e aluminit, për të garantuar qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e dorezave tona
TALLSEN është një furnizues i besueshëm dhe profesional i pajisjeve dhe pajisjeve të përkushtuar për të ofruar produkte dhe shërbime të jashtëzakonshme. Me një përkushtim të palëkundur për përsosmëri, ne ofrojmë produkte dhe shërbime të jashtëzakonshme për klientët si brenda dhe jashtë vendit
nuk ka të dhëna

ABOUT TALLSEN  Furnizuesit e dorezës së derës

TALLSEN Door Handle Suppliers është një prodhues profesionist i dorezave me cilësi të lartë, duke ofruar shërbime dhe produkte të jashtëzakonshme. Dorezat tona janë një nga produktet më të shitura në gamën e pajisjeve të shtëpisë, duke funksionuar si një aksesor thelbësor harduerësh dhe mobiljesh i përdorur në prodhimin e dyerve shtëpiake, dyerve të dollapëve, sirtarëve dhe mobiljeve të tjera 


 Dorezat e TALLSEN janë të dizajnuara nga stilistë profesionistë dhe të krijuara nga materiale me cilësi të lartë, duke përfshirë diamantin, aliazhin e zinkut, aliazhin e aluminit dhe më shumë, të cilat i nënshtrohen metodave të ndryshme të prodhimit si p.sh. elektrik dhe oksidim për të arritur një përfundim të përsosur. Dhe dorezat tona vijnë në stile të thjeshta dhe të larmishme, duke i bërë ato një ndeshje të përsosur për çdo pjesë të mobiljeve.


Për më tepër, TALLSEN është e përkushtuar të ofrojë zgjidhje të pashembullta për trajtimin globalisht. Ne përdorim pajisje më të avancuara të dorezës të pajisura me linja prodhimi plotësisht të automatizuara për të arritur efikasitetin optimal të prodhimit. Produktet tona i nënshtrohen inspektimeve strikte bazuar në standardin evropian EN1935, duke siguruar cilësi të pashoqe.


Në TALLSEN, ne besojmë se produktet tona janë një përfaqësim i drejtpërdrejtë i standardeve të cilësisë së kompanisë sonë. Si të tillë, ne mbetemi të përkushtuar ndaj përdorimit të teknologjive më të avancuara të prodhimit ndërkombëtar për të siguruar që ne vazhdimisht të ofrojmë produkte me cilësi të lartë për klientët tanë. Objektivi ynë përfundimtar është të krijojmë një platformë furnizimi me dorezë të nivelit të lartë duke krijuar partneritete strategjike me prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të dorezave të dyerve në mbarë botën.

FAQ

1
Cilat janë dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë doreza me cilësi të lartë të prodhuara nga TALLSEN, një furnizues profesional i pajisjeve dhe dorezave
2
Cilat janë lëndët e para të përdorura në dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë bërë nga lëndë të para me cilësi të lartë, si diamant, aliazh zinku, aliazh alumini etj.
3
Si janë projektuar dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë të dizajnuara nga stilistë profesionistë për të pasur një stil të thjeshtë dhe të larmishëm që mund të përputhet me çdo stil mobiljesh
4
Cilët janë prodhuesit e dorezave të dyerve?
Dorezat TALLSEN i nënshtrohen mjeteve të ndryshme artizanale, si p.sh. elektrik dhe oksidim, për të siguruar një përfundim të përsosur. Prodhuesit e dorezave të dyerve janë kompani që specializohen në projektimin dhe prodhimin e dorezave të dyerve, zakonisht për përdorim rezidencial ose komercial
5
Për çfarë mobiljesh mund të përdoren dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë një aksesor thelbësor harduer dhe mobiljesh i përdorur në prodhimin e dyerve shtëpiake, dyerve të kabineteve, sirtarëve dhe sendeve të tjera të mobiljeve
6
Cili është angazhimi i TALLSEN për të ofruar zgjidhje harduerike?
Si një furnizues profesionist i pajisjeve dhe dorezave, TALLSEN është i përkushtuar të ofrojë zgjidhje të përsosura harduerike për prodhuesit e mobiljeve, studiot e dizajnit të brendshëm dhe klientët e tjerë, brenda dhe jashtë shtetit
7
Si siguron TALLSEN cilësinë e produktit?
Produktet TALLSEN i nënshtrohen inspektimit të rreptë duke ndjekur standardin evropian EN1935 për të siguruar cilësinë e produktit
8
Si arrin TALLSEN efikasitet të lartë prodhimi?
TALLSEN ka disa punishte dorezash që përdorin prodhim plotësisht automatik për të arritur efikasitet të lartë prodhimi
9
Cili është vizioni i TALLSEN për të ardhmen?
TALLSEN beson se cilësia e produktit është cilësia e ndërmarrjes dhe në të ardhmen, TALLSEN do të vazhdojë të marrë teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit si forcë lëvizëse. TALLSEN do të punojë me shumë prodhues dhe furnizues të dorezave të dyerve, si brenda dhe jashtë vendit, për të krijuar një platformë furnizimi me doreza të klasit botëror
10
Cilat materiale përdoren zakonisht për të bërë dorezat e dyerve?
Dorezat e dyerve mund të bëhen nga një shumëllojshmëri materialesh, duke përfshirë metale si bronzi, çeliku inox dhe alumini, si dhe druri, plastika dhe materiale të tjera
Shkarkoni Katalogun tonë të Produkteve Hardware
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect