loading
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 1
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 2
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 3
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 4
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 5
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 1
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 2
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 3
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 4
Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 5

Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari DH2010

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 6

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 7


  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 8


  Emri::

  DH2010 Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari DH2010

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 9
  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 10

  Duke përdorur lopën në stërvitjen tuaj pa kabllo, bëni një vrimë në anë të derës.


  Këtu do të futet fuçi. Përpara se të filloni shpimin, sigurohuni që të jeni katror në anën e derës, në mënyrë që vrima që keni shpuar të jetë në këndin e duhur.  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 11
  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 12

  Fusni shulën nga doreza e derës në vrimën që keni shpuar në anën e derës. Përdorni një laps për të vizatuar rreth pllakës së fytyrës. Hiqni shulën dhe pllakën e fytyrës nga dera. Përdorni një thikë të mprehtë ndihmëse për të prerë rreth konturin e pllakës së fytyrës.

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 13


  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 14

  Dorezat dhe dorezat tona tërheqëse të dyerve prej çeliku inox duken të shkëlqyera me një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash kabineti. Ndryshimi i dorezave dhe pullave të kabinetit tuaj është një mënyrë e lehtë dhe me kosto efektive për të përditësuar menjëherë pamjen e shtëpisë, mobiljeve, kuzhinës ose zyrës tuaj.

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 15


  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 16

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 17
  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 18

  Doreza e derës së kabinetit me ngjyrë ari 19


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Duke përdorur lopën në stërvitjen tuaj pa kabllo, bëni një vrimë në anë të derës. Këtu do të futet fuçi. Përpara se të filloni shpimin, sigurohuni që të jeni katror në anën e derës, në mënyrë që vrima që keni shpuar të jetë në këndin e duhur.

  Fusni shulën nga doreza e derës në vrimën që keni shpuar në anën e derës. Përdorni një laps për të vizatuar rreth pllakës së fytyrës. Hiqni shulën dhe pllakën e fytyrës nga dera. Përdorni një thikë të mprehtë ndihmëse për të prerë rreth konturin e pllakës së fytyrës.

  Fusni shulën nga doreza e derës në vrimën që keni shpuar në anën e derës. Përdorni një laps për të vizatuar rreth pllakës së fytyrës. Hiqni shulën dhe pllakën e fytyrës nga dera. Përdorni një thikë të mprehtë ndihmëse për të prerë rreth konturin e pllakës së fytyrës.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect