loading
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 1
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 2
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 3
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 4
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 5
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 6
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 1
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 2
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 3
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 4
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 5
Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 6

Dorezë e zbrazët prej çeliku inox

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,FOB,CIF

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  DH2010 Dorezë e zbrazët prej çeliku inox

  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 7

  STAINLESS STEEL HOLLOW T-TUBE HANDLE


  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 8


  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 9


  Emri::

  DH2010 Dorezë e zbrazët prej çeliku inox

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  DH2010 Dorezë e zbrazët prej çeliku inox

  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 10
  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 11

  Pajisjet elegante dhe elegante prej çeliku inox janë të gjithanshme dhe funksionojnë mirë me çdo motiv.

  Këto pajisje për dollapët e kuzhinës kanë një vlerë të madhe për çmimin

  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 12
  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 13

  Ofron shumëllojshmëri dizajnesh, duke e bërë harduerin në trend dhe cilësor të përballueshëm.  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 14


  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 15

  Tallsen është një markë origjinale e Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë.  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 16


  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 17

  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 18
  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 19

  Dorezë e zbrazët prej çeliku inox 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Shpresojmë që kjo mënyrë e thjeshtë të shërbejë si një pikënisje e dobishme kur blini pajisje të kabinetit. Në fund të fundit, eksperimentimi është mënyra më e mirë për të thirrur në preferencën tuaj personale, sepse çdo dhomë ka grupin e saj unik të kërkesave. Nëse e gjeni veten të pasigurt për atë që dëshironi, ju rekomandojmë të vendosni një porosi më të vogël të pajisjeve. Merrni pak kohë për të provuar stile, madhësi dhe përfundime të ndryshme për të parë se si shkëmbimi ndikon në hapësirën tuaj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect