loading
Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 1
Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 1

Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim

Modeli: TH6649
Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 2 Mentesha standarde e dyerve të kabinetit të kuzhinës, mbyllje e qetë dhe e ngadaltë


  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 3


  STAINLESS STEEL 3D CLIP ON HYDRAULIC DAMPING HINGE(ONE WAY)

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 4

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 5

  Emri i Prodhimit

  Mbivendosja e plotë 35 mm Mentesha e dyerve të kabinetit që mbyllet vetë

  Këndi i hapjes

  100 Gradë

  Trashësia e materialit të filxhanit të menteshës

  0.7 Mm.


  12Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e materialit të bazës dhe trupit të menteshës

  1.0Mm.

  Materia

  SUS 304

  Veçoria

  Dy kahje, Damper Hidraulike, Mbyllje e butë

  Pesha

  109g

  Aplikati:

  Posaçërisht për kuzhinë

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  Rregullimi i Mbulimit

  +5 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+2mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Paketa: 200 copë / kuti kartoni
  Lartësia e pllakës së montimit H=0


  PRODUCT DETAILS

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 6

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 7

  TH6649 304 Mentesha të shpejta të kabinetit të futur nga çeliku inox janë bërë prej çeliku inox sus 304 me cilësi të lartë. Numri i menteshave që ju nevojiten varet nga gjatësia dhe pesha e dyerve të kabinetit.

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 8
  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 9

  Ju mund të zgjidhni menteshat që qëndrojnë në sipërfaqe (dekorative ose jo) ose janë të fshehura brenda kabinetit (mortise).


  Karakteristikat opsionale përfshijnë menteshat e kabinetit të kuzhinës që mbyllen vetë ose me mbyllje të butë që reduktojnë zhurmën dhe mbrojnë përfundimet e kabineteve tuaja. Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 10


  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 11Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 12Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 13

  Mbivendosje e plotë

  Gjysmë mbivendosje Embed  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 14


  I NSTALLATION DIAGRAM

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 15

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 16

  Tallsen Hardware projekton, prodhon dhe furnizon pajisje funksionale për projekte ndërtimi ekskluzive rezidenciale, mikpritëse dhe komerciale në të gjithë globin. Ne u shërbejmë importuesve, distributorëve, supermarketeve, projekteve inxhinierike dhe shitës me pakicë etj. Për ne, nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e produkteve, por ka të bëjë me mënyrën se si funksionojnë dhe ndjehen. Duke qenë se ato përdoren çdo ditë, ata duhet të jenë të rehatshëm dhe të ofrojnë një cilësi që mund të shihet dhe të ndihet. Etika jonë nuk ka të bëjë me përfundimin, ka të bëjë me prodhimin e produkteve që ne i duam dhe që klientët tanë duan t'i blejnë.

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 17

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 18

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 19

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 20

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 21

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë mbyllje e kabinetit Mentesha e dyerve në një drejtim 22


  FAQ:

  Pyetja 1: A keni uebfaqe të Alibaba dhe shfaqje të transmetimit të drejtpërdrejtë?

  Përgjigje: Po ne jemi furnizues superior i Alibaba dhe kemi prezantim të drejtpërdrejtë në internet
  Q2: A mund të paguaj në internet direkt në faqen e internetit?

  Përgjigje: Ne mund të bëjmë Urdhrin e Sigurimit të Tregtisë Alibaba.

  P3: A mund ta shikoj transmetimin tuaj drejtpërdrejt në Alibaba?

  Përgjigje: Po, dhe ne gjithashtu mund të përdorim Youtube dhe WeChat për të jetuar
  Q4: Çfarë shërbimi pas shitjes mund të ofroni?

  Përgjigje: Ne jemi gjithmonë në linjë për të bërë kopje rezervë për teknologjinë, pjesët rezervë, instalimin.

  P5: A mund të dërgoni me ajër nëse është urgjente?

  Përgjigje: Po, por kjo do të kushtojë më shumë në mallra.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect