loading
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 1
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 2
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 3
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 4
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 5
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 6
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 1
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 2
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 3
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 4
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 5
Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 6

Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit

Materiali:201 Çelik inox
E rregullueshme: 3D e rregullueshme
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH6649 menteshat e dyerve të kabinetit të dushit

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 7


  Kapëse 3D prej çeliku inox

  mentesha hidraulike e amortizimit (Një drejtim)


  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 8  Emri:

  menteshat e dyerve të kabinetit të dushit


  Lloji

  Klip-në

  Këndi i hapjes

  100°

  Rregullimi i pozicionit të mbivendosjes

  0-5 mm

  E rregullueshme

  3D i rregullueshëm

  Mbyllje e butë

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 9

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 10


  PRODUCT DETAILS

  Veprim i qetë dhe i butë mbyllës

  dhe e njëjta pamje e bukur

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 11
  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 12

  Bëjeni menteshën e re të dallohet nga pikëpamja

  të estetikës vizuale dhe prekëse.

  Në dizajnin e dashur të Clip në menteshë Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 13
  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 14

  Duke ruajtur kështu të gjithë përshtatshmërinë e

  3D dhe lehtësinë e përdorimit të klipit origjinal.  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 15


  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 16

  Kjo mentesha e derës së rëndë të kabinetit të kuzhinës vjen nga një kompani Tallsen. Tani kemi një zonë moderne industriale prej më shumë se 13,000 metra katrorë, më shumë se 400 punonjës profesionistë, 28 vjet përvojë prodhimi dhe teknologji të klasit të parë të prodhimit.

  HOW TO CHOOSE COLD ROLLED STEEL AND STAINLESS STEEL MATERIAL ?

  Zgjedhja e çelikut të petëzuar në të ftohtë dhe çelikut të pandryshkshëm duhet të jetë e ndryshme nga skenarët e përdorimit, nëse janë në vende me lagështi. Për shembull, çelik inox përdoret në kuzhinë dhe banjë, përndryshe çeliku i ftohtë, i petëzuar mund të përdoret në studimin e dhomës së gjumit.  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 17


  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 18

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 19

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 20

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 21

  Mentesha e dyerve të kabinetit të dushit 22


  FAQ:

  Q1: çfarë është e rregullueshme për produktin tuaj?

  A: 3D i rregullueshëm.


  Q2: Ky produkt është instalim i shpejtë apo instalim i fortë?

  A: instalim i shpejtë.


  Q3: A është një drejtim apo tërheqje?

  Përgjigje: mënyra e tërheqjes, këndi maksimal i hapjes është 110 gradë, me një tampon të vogël këndi, midis 45-110 gradë, mysafirët mund të ndalojnë sipas dëshirës. Më pak se 45 gradë, ka një funksion të ngadaltë tampon, më pak se 15 gradë, ka një tampon të vogël.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect