loading
Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 1
Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 2
Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 3
Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 1
Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 2
Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 3

Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni,
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3330 Doreza alumini të kabinetit të stilit bashkëkohor


  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 4


  ALUMINUM HANDLES

  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 5

  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 6

  Përshkrimi

  emri:

  TH3330 Doreza alumini të kabinetit të stilit bashkëkohor

  Madhësia

  96mm/128mm/160mm/192mm/960mm

  Gjatësia

  116mm/148mm/180mm/212mm/1000mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  30 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  TH3330 Doreza alumini të kabinetit të stilit bashkëkohor. Pamja është e butë dhe e rehatshme,

  dhe gjithashtu tregon moderne dhe të thjeshtë.


  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 7
  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 8

  Eshte i pershtatshem per kuzhina me

  tonet e ngrohta në tërësi.


  Riciklueshmëri e fortë dhe jetë e gjatë shërbimi.

  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 9
  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 10 Kjo dorezë e stilit mund të rrisë shkëlqimin.


  Ngjyra është flori i zi i oksiduar,

  dhe procesi i oksidimit përdoret për

  efekt më i mirë kundër ndryshkut.

  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 11
  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 12


  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 13

  Tallsen është fillimisht markë Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë. Ne kemi hyrë në Kinë, duke krijuar Zhaoqing Tallsen Hardware Co. Ltd dhe përputhen me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës

  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 14  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 15


  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 16

  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 17


  Doreza alumini të kabinetit me stil bashkëkohor 18


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  1. QUALITY AND FUNCTIONALITY

  Kur zgjidhni doreza, është e rëndësishme të siguroheni që ato të jenë cilësore dhe të dizajnuara mirë. Mendoni se sa herë hapni dhe mbyllni dyert dhe sirtarët e kabinetit në kuzhinën tuaj. Ju do të dëshironi që dorezat tuaja të jenë sa më të rehatshme aq edhe me stil.

  Provoni dorezat që keni ndërmend të blini. Mbajeni njërën nga dyert e kabinetit tuaj dhe kontrolloni sa të lehta janë për t'u kapur dhe si ndihen në dorën tuaj. Gjithashtu sigurohuni që dorezat të kenë kapjen e duhur për ata që përdorin kuzhinën – si për shembull ata me duar më të mëdha ose personat e moshuar që mund të kenë artrit në gishtat e tyre.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect