loading
doreza për dollapë dhe sirtarë 1
doreza për dollapë dhe sirtarë 2
doreza për dollapë dhe sirtarë 3
doreza për dollapë dhe sirtarë 4
doreza për dollapë dhe sirtarë 5
doreza për dollapë dhe sirtarë 6
doreza për dollapë dhe sirtarë 1
doreza për dollapë dhe sirtarë 2
doreza për dollapë dhe sirtarë 3
doreza për dollapë dhe sirtarë 4
doreza për dollapë dhe sirtarë 5
doreza për dollapë dhe sirtarë 6

doreza për dollapë dhe sirtarë

Logo:Customized Paketa:30pcs/box;20pcs/carton Çmimi: XW,CIF,FOB

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  DH2030: doreza për dollapë dhe sirtarë

  doreza për dollapë dhe sirtarë 7

  Tub i zbrazët prej çeliku inox me këmbë të zbrazët të aliazhit

  doreza për dollapë dhe sirtarë 8

  doreza për dollapë dhe sirtarë 9

  Përshkrimi

  emri:

  doreza për dollapë dhe sirtarë

  Gjatësia

  150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm, 500 mm

  Distanca e vrimës

  96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm, 320 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  200 copë / kuti kartoni

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  PRODUCT DETAILS


  Ndeshje e rrumbullakët dhe katrore,

  pamje e bukur

  doreza për dollapë dhe sirtarë 10
  doreza për dollapë dhe sirtarë 11  Plotësoni nevojat e kabinete të ndryshme
  Prekje e rehatshme,

  Sigurohuni sa të reja sa të paprekura.

  doreza për dollapë dhe sirtarë 12

  doreza për dollapë dhe sirtarë 13doreza për dollapë dhe sirtarë 14 Ky dizajn katror doreza për kabinete, nga kompania tallsen,

  Vlerat tona janë: Lërini klientët të kenë sukses, puna në grup, ndershmëria dhe besueshmëria, të përqafojnë ndryshimin, arritjet reciproke.

  Vizioni: Për t'u bërë pikë referimi e industrisë së pajisjeve shtëpiake të Kinës.

  Misioni: Të përkushtuar për të ndërtuar platformën më të mirë të industrisë për furnizim me pajisje shtëpiake.

  doreza për dollapë dhe sirtarë 15

  doreza për dollapë dhe sirtarë 16

  doreza për dollapë dhe sirtarë 17

  doreza për dollapë dhe sirtarë 18

  doreza për dollapë dhe sirtarë 19

  doreza për dollapë dhe sirtarë 20

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Çfarë është materiali?

  Përgjigje: ne përdorim material çelik inox, nuk është e lehtë të ndryshket.


  Pyetje: Cili është procesi i trajtimit të sipërfaqes
  A: Vizatim.


  Pyetje: A keni atë lloj çeliku inox?

  A:201 dhe 304 .mund të zgjidhni . çmimi është i ndryshëm


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect