loading
Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 1
Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 2
Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 3
Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 1
Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 2
Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 3

Dollap kabineti me kërpudha nikel saten

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 25 copë / kuti; 10 kuti / kuti kartoni
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  ZH3280: S pullë kabineti me kërpudha nikeli saten

  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 4

  Vrima e vetme Trajtues


  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 5


  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 6


  Emri::

  Dollap kabineti me kërpudha prej sateni nikel

  Dimensioni:

  34.5*34.5*28Mm.

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  50 copë / kuti; 10 kuti/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Dollakët e rrumbullakët të kromit të lëmuar të Oxford Design nga Fingertip Design kanë një dizajn të lëmuar dhe bulona fiksimi të fshehura për një përfundim të fortë, por të hijshëm.

  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 7


  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 8

  Këto pulla dollapësh kanë një konstruksion të fortë aliazh zinku dhe falë dizajnit klasik me shirita, ato do të shtojnë prekjen perfekte të përfundimit pothuajse në çdo stil të banjës, dhomës së gjumit ose hapësirës së jetesës.

  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 9


  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 10

  Ne jemi një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 29 vjet përvojë. Vlerat tona janë: Lërini klientët të kenë sukses, puna ekipore, ndershmëria dhe besueshmëria, përqafojnë ndryshimin, arritjet reciproke. Vizioni: Për t'u bërë pikë referimi në industrinë e pajisjeve shtëpiake në Kinë.

  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 11  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 12


  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 13

  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 14

  Dollap kabineti me kërpudha nikel saten 15


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  • Pjesë e gamës së Oxford nga Fingertip Design

  • Dizajn i lëmuar, i rrumbullakosur dhe me shirita për një kapje të rehatshme

  • Shitet veçmas dhe furnizohet me bulon fiksues

  • Bulona të fshehura për një përfundim të shkëlqyeshëm

  • Finiturë kromi e lëmuar me cilësi të lartë

  • Ndërtim i fortë dhe i qëndrueshëm i aliazhit të zinkut

  • Detaje elegante me kontur të rrumbullakosur dhe kufi


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect