loading
Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 1
Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 2
Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 3
Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 1
Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 2
Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 3

Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 25 copë / kuti; 10 kuti / kuti kartoni
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  ZH3280: Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 4

  Vrima e vetme Trajtues


  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 5


  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 6


  Emri::

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob

  Dimensioni:

  34.5*34.5*28Mm.

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  50 copë / kuti; 10 kuti/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS


  Sofistikimi dhe eleganca vijnë në mendje me këtë dorezë të punuar në mënyrë të shkëlqyer. Detaje delikate me unaza në dorezën e lëmuar me kube jehonë në trëndafil. Ky dorezë luksoze do të duket mirë në çdo mjedis.

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 7


  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 8

  Këto pulla dollapësh kanë një konstruksion të fortë aliazh zinku dhe falë dizajnit klasik me shirita, ato do të shtojnë prekjen perfekte të përfundimit pothuajse në çdo stil të banjës, dhomës së gjumit ose hapësirës së jetesës.

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 9


  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 10

  Ne jemi një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 29 vjet përvojë. Vlerat tona janë: Lërini klientët të kenë sukses, puna ekipore, ndershmëria dhe besueshmëria, përqafojnë ndryshimin, arritjet reciproke. Vizioni: Për t'u bërë pikë referimi në industrinë e pajisjeve shtëpiake në Kinë.

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 11  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 12


  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 13

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 14

  Dizajni i majës së gishtit prej tunxhi Oxford Knob 15


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  • Dollapët e kabineteve të punuara bukur nga Fingertip Design

  • Dorezat e përputhshme të kupave për pjesën e përparme të sirtarit

  • Materiali: tunxh i fortë

  • Mbarimi: krom i lëmuar, nikel saten dhe metal pistoletë

  • Ky dorezë nikeli mund të përbëjë pjesë të një komplete të mrekullueshme të montimit të nikelit.

  • Madhësia: 38mm

  • Zgjatja: 26mm


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect