loading
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 1
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 2
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 3
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 4
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 5
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 1
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 2
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 3
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 4
Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 5

Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 25 copë / kuti; 10 kuti / kuti kartoni
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  ZH3270: dorezat dhe dorezat e dyerve të kuzhinës

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 6

  Tub katror inox

  Doreza saldimi


  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 7


  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 8


  Emri::

  Dorezat dhe dorezat e dyerve të kuzhinës me shumicë

  peshë

  teke ,96g,128g,160g

  Distanca e vrimës

  e vetme ,96mm, 128mm, 160mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  50 copë / kuti; 10 kuti/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Merrni frymëzim nga minimalizmi, fshihni estetikën e artit. Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 9
  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 10

  Me një dizajn minimalist të dorezës së derës në stilin e butonave.

  Dizajni i dorezës në stil të thjeshtë

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 11

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 12

  Doreza të bukura zëvendësuese për dollapët e kuzhinës.

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 13


  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 14

  Ne jemi një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 29 vjet përvojë. Vlerat tona janë: Lërini klientët të kenë sukses, puna ekipore, ndershmëria dhe besueshmëria, përqafojnë ndryshimin, arritjet reciproke. Vizioni: Për t'u bërë pikë referimi në industrinë e pajisjeve shtëpiake në Kinë.

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 15  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 16


  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 17

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 18

  Dorezat dhe Dorezat e Dyerve te Kuzhines 19


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: çfarë është materiali?

  A: Aliazh zinku  Pyetje: sa ngjyra mund të zgjedh?

  Përgjigje: E zezë mat, bronzi i zi, bakër kafeje, rërë e zezë, kafe e lashtë, vizatim i zi me nikel, vizatim mat me nikel, flori i zi, vizatim ari etj.


  Pyetje: Cili është procesi i trajtimit sipërfaqësor?

  Përgjigje: Procesi i elektroplimit


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect