loading
Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 1
Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 2
Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 3
Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 1
Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 2
Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 3

Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 25 copë / kuti; 10 kuti / kuti kartoni
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  ZH3280: Dorezë e fortë prej bronzi e pasur me ngjyrë të zezë mat

  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 4

  Vrima e vetme Trajtues


  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 5


  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 6


  Emri::

  Dorezë e fortë prej bronzi e pasur me ngjyrë të zezë mat

  Dimensioni:

  34.5*34.5*28Mm.

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  50 copë / kuti; 10 kuti/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Fundi i pasur me ngjyrë të zezë mat aplikohet në këto pulla të forta dollapësh prej bronzi. Një ngjyrë e thellë përmirësohet nga stili elegant i këtyre dorezave të dollapit.

  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 7


  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 8

  Çdo dorezë kabineti ka një aplikim dylli blete për të ndihmuar në përmirësimin dhe mbrojtjen e këtij përfundimi të bukur.

  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 9


  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 10

  Ne jemi një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 29 vjet përvojë. Vlerat tona janë: Lërini klientët të kenë sukses, puna ekipore, ndershmëria dhe besueshmëria, përqafojnë ndryshimin, arritjet reciproke. Vizioni: Për t'u bërë pikë referimi në industrinë e pajisjeve shtëpiake në Kinë.

  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 11  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 12


  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 13

  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 14

  Dopë tunxh i ngurtë me finiture të zezë mat të pasur 15


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  I vogël - Diametri: 25mm - Projeksioni: 25mm

  E mesme - Diametri: 32m - Projeksioni: 32mm

  I madh - Diametri: 38mm - Projeksioni: 38mm

  Ekstra i madh - Diametri: 50 mm - Projeksioni: 50 mm


  Bërë prej bronzi të ngurtë me një shtresë të zezë mat të aplikuar me dorë

  Pamje intensive rustike prej bronzi e zezë. Përfunduar me një aplikim të dyllit të bletës

  Për ta mbajtur këtë përfundim të duket më mirë, aplikoni dyll blete me një leckë të butë herë pas here për ta mbrojtur atë.

  Asnjëherë mos përdorni agjentë pastrimi pasi kjo do të heqë shtresën e vjetër të aplikuar

  Vjen me një rrufe me fileto me gjatësi standarde

  Bolt mund të pritet në madhësinë e dëshiruar duke përdorur një sharrë hekuri të vogël


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect