loading
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 1
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 2
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 3
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 4
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 5
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 1
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 2
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 3
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 4
Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 5

Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë

Paketimi: 300 copë / kuti kartoni
Çmimi:EXW,CIF,FOB
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  DH2010: Doreza e thjeshtë e zezë e dyerve të kuzhinës


  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 6

  Dorezë saldimi me tub katror inox


  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 7


  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 8

  Emri::

  Thjeshtësia e dorezave të zeza të dyerve të kuzhinës

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm.

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm.

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  200 copë / kuti kartoni; 400 copë / kuti kartoni

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  E thjeshtë dhe komode, dinjitoze dhe elegante. Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 9
  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 10

  Atmosfera e thjeshtë dhe elegante e tonit

  përcjell një jetë të ngrohtë në shtëpi.

  Sipërfaqja është e krehur.

  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 11
  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 12

  Material me rezistencë të shkëlqyer korrozioni.

  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 13  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 14

  Përqendrohuni në furnizimin me pajisje harduerike për mobiljet më të mira në botë dhe ndërtoni platformën për të

  furnizimi më i mirë i harduerit në industri.

  TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne paguajmë vazhdimisht

  vëmendje për përmirësimin e profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sjellni shërbimin më profesional, atë

  produkte me cilësi më të mirë, çmimin më të favorshëm dhe shërbimin më në kohë pas shitjes.

  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 15


  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 16


  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 17

  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 18

  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 19  Doreza e dyerve të kuzhinës me thjeshtësi të zezë 20


  FAQ

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Po për lartësinë

  A: 35 mm


  Pyetje: cili është diametri?

  A: 12 * 12 mm


  Pyetje: Cili është procesi i trajtimit sipërfaqësor?

  A: vizatim dhe spërkatje.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect